Huvitav mis tüübil peast läbi käis ja mis tunne tal oli 9k stacki peal ja mis tunne on nüüd :D
Kui ta nüüd gämbler on, siis on tunne nagu alati. Ideaalis jääb mingi summa maha mängimata ja hommikul/päeval kontoseisu kontrollides on lausa rõõmuhetk. Lõpuks läheb ka see ja siis on fucked up kuni järgmise palgapäevani või laenuni.
Huvitav mis tüübil peast läbi käis ja mis tunne tal oli 9k stacki peal ja mis tunne on nüüd :D
kõikidel inimestel ei lähe alt märjaks kui 10k stackide peale mäng käib...kas on raha palju ja lõbustab end või on standard degen gamble, ega ta esimene selline ei ole.
kõikidel inimestel ei lähe alt märjaks kui 10k stackide peale mäng käib...kas on raha palju ja lõbustab end või on standard degen gamble, ega ta esimene selline ei ole.
Comment