suck it
veebruari OT- jaanuar on läbi
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
+1Algselt postitas yolpa Vaata postitustesimest korda näen/mäletan, et 4 päeva selle teema tegemine aega võtab..
Küsin, kuna pole live pokkeriga sinapeal. Mida tähendab kui turniiri infos on kirjas: double chance, 8 levels @ 15 minutes.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Ühesõnaga neljapäeval on double chance ja reedel on 1 re-entry, minu pea ei võta, mis seal vahet on. http://www.portomasocasino.com/poker...urnaments.aspx
Keegi seletaks lollile?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Re-Entry peaks olema, et siis kui välja kukud on 1 x võimalus teha rebuy. Aga ainult siis kui välja kukud.Algselt postitas Konso Vaata postitustÜhesõnaga neljapäeval on double chance ja reedel on 1 re-entry, minu pea ei võta, mis seal vahet on. http://www.portomasocasino.com/poker...urnaments.aspx
Keegi seletaks lollile?
Double Chance peaks olema, et saad teha 1 rebuy ( 1 x algstäkk ) millal iganes soovid enne esimest breaki ( sõltumata stackist ).
Võin ka eksida ://Last edited by VisaHing; 04.02.14, 19:20.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Classicus oli DC turniir, siis see ei tähendanud rebuyd, vaid alustasid näiteks 5000 chipiga ja said igal ajal kuni teatud levelini võtta teised 5000 chippi juurde ilma juurde maksmata.
mälu võib ka petta.
Comment
-
-
-
-
Comment