Minu arust päris huvitavad postitused sul. Eks mõne koha peal liialdad või eksid, aga mingit tohutut negatiivsust pokkeri suunal ma su postitustes küll ei näe.
Gämblingu mure käib endal ka aeg-ajalt peast läbi. 2010 kui esimest korda Eestis kasiinouksest sisse lasti siis ei tulnud mõttessegi ühegi slotimasina poole vaadata, vaadati ülevalt alla nende poole kes kasiinomänge mängisid ja mõnda tuntud pokkeriprod nähti kasvõi 10 krooni kuskile masinasse panemas oli kohe mõte "Mida f*cki ta teeb? -EV ju".
Nüüd 3-4 aastat hiljem naljalt ükski pidu Tallinnas nii ei lõppe, et €1K oma tee mustale (või halbade mängijate jaoks - punasele) ei leiaks. Eelmine aasta kaotasin Macaus ühes väga funis ja väikse kasiino-eelisega kasinnimängus Baccarat €10K, $1K buy-iniga HT HUSNG-des $10K, vähem kui kuu tagasi tegin $5K flipi jne. Samas Parki rullis samas suurusjärgus up, aga ikkagist võtab muretsema, sest aasta-aastalt Degenereerunud Sander minus saab pidevalt võimsamaks. Millega see kõik lõppeb?
Võib-olla ka asjatu mure, sest kordagi tegelikult life-changing money gämblinud ei ole ja üle tõsiste piiride läinud pole, kuigi tuleb tunnistada, et need piirid on üsna lõdvad. Kui tuntud mindset coachile Jared Tendlerile nendest muredest rääkisin, siis ta ei saanud aru milles probleem, kehitas õlgu ja ütles - entertainment ju. Võib-olla lihtsalt sellepärast muretsen, et Eesti kultuuris ja peres eluaeg sisendatud, et gambling is bad m'kay. Ja mõned tuttavad pokkeriprod päris tõsiselt hävinenud ka igast -EV pasaga, olgu selleks siis kasinnimängud või mängimine väga kõrgetes mängudes mida tegelikult ei biidi.
Teine asi, millega minu arust eksitakse päris palju - rahuldutakse liiga vähesega. Jõutakse kuskile NL25, teenitakse Eesti keskmist, võib-olla veidi rohkem ja ollakse suht rahul, ei üritata üles liikuda enam. Minu arust pokker ei ole amet kus rahulikult kuskile kulgema jääda ja rahul olla, unless teenitakse väga-väga hästi - mingi 5 Eesti keskmist+ äkki. Go big or die trying. Kui NL FR üle 100NL vms perses on, pole laudu, sitaks tough või mida iganes - kes ütles, et sa NL FR pead mängima? Mängi PLO 6-max, Courchevel või mida iganes kus mängud veel nii kaugele arenenud pole.
See jutt ei käi nende kohta kes Eestis elades mingi $50K+ teenivad ja sealt veel korralikult kõrvale suudavad panna. Või non-prode kohta või nt üliõpilaste kohta, kes lihtsalt ülikoolis käies end ära üritavad elatada ja peale ülikooli pro-na mängimise lõpetavad ja hakkavad oma erialalist karjääri üles ehitama. See kõik on ok in my humble opinion :)
Aa ja btw - vana sa oled OP? Koguaeg räägid mingist vanusevahest, piltide järgi ütleks ma, et suht tavaline PokkeriProde kasutaja, mingi 27 võib-olla :D
Edit: kui ma õigesti mäletan, siis andu_andu istus minuarust päris pikalt $50 SNG-des (ei tea tho, kas mõtles sinna pikutama jääda või lihtsalt oli sitt jooks vms). Aga vaata mis välja on tulnud :)
Minu arust päris huvitavad postitused sul. Eks mõne koha peal liialdad või eksid, aga mingit tohutut negatiivsust pokkeri suunal ma su postitustes küll ei näe.
Gämblingu mure käib endal ka aeg-ajalt peast läbi. 2010 kui esimest korda Eestis kasiinouksest sisse lasti siis ei tulnud mõttessegi ühegi slotimasina poole vaadata, vaadati ülevalt alla nende poole kes kasiinomänge mängisid ja mõnda tuntud pokkeriprod nähti kasvõi 10 krooni kuskile masinasse panemas oli kohe mõte "Mida f*cki ta teeb? -EV ju".
Nüüd 3-4 aastat hiljem naljalt ükski pidu Tallinnas nii ei lõppe, et €1K oma tee mustale (või halbade mängijate jaoks - punasele) ei leiaks. Eelmine aasta kaotasin Macaus ühes väga funis ja väikse kasiino-eelisega kasinnimängus Baccarat €10K, $1K buy-iniga HT HUSNG-des $10K, vähem kui kuu tagasi tegin $5K flipi jne. Samas Parki rullis samas suurusjärgus up, aga ikkagist võtab muretsema, sest aasta-aastalt Degenereerunud Sander minus saab pidevalt võimsamaks. Millega see kõik lõppeb?
Võib-olla ka asjatu mure, sest kordagi tegelikult life-changing money gämblinud ei ole ja üle tõsiste piiride läinud pole, kuigi tuleb tunnistada, et need piirid on üsna lõdvad. Kui tuntud mindset coachile Jared Tendlerile nendest muredest rääkisin, siis ta ei saanud aru milles probleem, kehitas õlgu ja ütles - entertainment ju. Võib-olla lihtsalt sellepärast muretsen, et Eesti kultuuris ja peres eluaeg sisendatud, et gambling is bad m'kay. Ja mõned tuttavad pokkeriprod päris tõsiselt hävinenud ka igast -EV pasaga, olgu selleks siis kasinnimängud või mängimine väga kõrgetes mängudes mida tegelikult ei biidi.
Teine asi, millega minu arust eksitakse päris palju - rahuldutakse liiga vähesega. Jõutakse kuskile NL25, teenitakse Eesti keskmist, võib-olla veidi rohkem ja ollakse suht rahul, ei üritata üles liikuda enam. Minu arust pokker ei ole amet kus rahulikult kuskile kulgema jääda ja rahul olla, unless teenitakse väga-väga hästi - mingi 5 Eesti keskmist+ äkki. Go big or die trying. Kui NL FR üle 100NL vms perses on, pole laudu, sitaks tough või mida iganes - kes ütles, et sa NL FR pead mängima? Mängi PLO 6-max, Courchevel või mida iganes kus mängud veel nii kaugele arenenud pole.
See jutt ei käi nende kohta kes Eestis elades mingi $50K+ teenivad ja sealt veel korralikult kõrvale suudavad panna. Või non-prode kohta või nt üliõpilaste kohta, kes lihtsalt ülikoolis käies end ära üritavad elatada ja peale ülikooli pro-na mängimise lõpetavad ja hakkavad oma erialalist karjääri üles ehitama. See kõik on ok in my humble opinion :)
Suurepärane postitus Sander! Eriti meeldib su postituse teine osa!
Praegu eksisteerivad "uued" mängud (5card plo & courchevel), mida mängivad enamjaolt väga-väga halvad mängijad ning vähesed rexid (vaaladele meeldivad über-gämbling-mängud ning 5card plo & courchevel on just need formaadid, mida nad otsivad!).
Miks nendes mängudes vähem rexe on?
Neid ei saa multitableda, sest silme-eest läheb kirjuks ning ükski tuntud tracker ei tracki neid mänge, kui siis vigaselt/natukene. Aga soovitan neid mänge proovida ning strateegia kohta uurida. Kuid loomulikult tuleks eelnevalt uurida tavalise PLO kohta.
Väike hint, mis päästab teile tuhandeid dollareid:
5card ja COURis tuleb olla kordades tightim, kui tavalises omahas ning mängige nut-draw käsi. Ärge minge hulluks 2-3rd fullerite, majade ja ridadega.
Lugesin ka seda nutulaulu. Vabandust, et niimoodi nimetan, kuid inimene ei ole endale vist ühelgi hetkel selgelt aru andnud, et ta tegi tööd. Tööd tehakse aga kindlal viisil.
Lisaks ja veel olulisemana: igal alal on omad nõuded. Kui mul käed väriseks, siis skalpelli just käes ei hoiaks. -12 prillidega sõjakooli täpsuslaskjaks ei lähe.
Samamoodi on selged tunnusjooned pokkeris, mida on isikul vaja, et sellega pikaajaliselt edukalt tegutseda.
Postituse teinud isiku ebasobivus pokkeriks on minu jaoks tuvastatav juba kasvõi kolme ülikoolikatsega, mis viitab, et rutiin ja püsivus ning mingi eesmärgi nimel töötamine on välistatud. Võimalik, et juhuslik erand, kuid pigem mitte.
Ülejäänud tekst läheb minu jaoks vähemalt samasse kategooriasse.
Üheks võtmelõiguks: "Aga see-eest 2008. aastal kui läksin Tartusse õppima sain päris okei klemmideks Tartu Olympic regularidega, ntx Pafka, Svenza, Känd, Trikimees jt. Käisime regulaarselt turnadel teineteisi leveldamas ja üksteist kirumas. Hiljem toksisime cashi hommikuni. 3-5k ja mõnikord isegi 15k (kroonised) pangad olid tavalised. "
Inimene võtab turniiridel osalemist tööna, kuid ometi käib mingite tüüpidega teineteist regulaarselt (!) leveldamas ja kirumas ja siis lolli mängimas.
Hea ajakasutus tõesti. Selle kõrval on nõuanne, et "Ma soovitan teil endal leida üks (töö)kirg ja selle nimel kõik anda." lihtsalt koomiline, sest on selge, et kirjutaja seda ei teinud, kuid ometi ei saa ka aru, et miks ta ebaõnnestus.
Siiski. Üks hea lõik oli, see puudutas muud elu, mis peaks pokkeri kõrval olema. Absoluutselt nõus.
Kui aga pokkerit võtta tööna, siis võtkegi seda tööna ja ärge mängige lolli, sest klounid lüüakse töökohast peaaegu alati minema. Kuid alati tuleb arvestada, et igal alal on väga häid, keskmiseid ja ebaõnnestujaid, kusjuures ebaõnnestumine ei pea alati oleme isiku enda pärast. See ongi normaalne. Skaala peabki olema lai.
Suurepärane postitus Sander! Eriti meeldib su postituse teine osa!
Praegu eksisteerivad "uued" mängud (5card plo & courchevel), mida mängivad enamjaolt väga-väga halvad mängijad ning vähesed rexid (vaaladele meeldivad über-gämbling-mängud ning 5card plo & courchevel on just need formaadid, mida nad otsivad!).
Miks nendes mängudes vähem rexe on?
Neid ei saa multitableda, sest silme-eest läheb kirjuks ning ükski tuntud tracker ei tracki neid mänge, kui siis vigaselt/natukene. Aga soovitan neid mänge proovida ning strateegia kohta uurida. Kuid loomulikult tuleks eelnevalt uurida tavalise PLO kohta.
Väike hint, mis päästab teile tuhandeid dollareid:
5card ja COURis tuleb olla kordades tightim, kui tavalises omahas ning mängige nut-draw käsi. Ärge minge hulluks 2-3rd fullerite, majade ja ridadega.
Lõpetuseks:
Ärge olge callingstation!
FFFSSSSSS Vaata nüüd enda esimest postitust. Jube kui julmalt vastuolus.
Lugesin ka seda nutulaulu. Vabandust, et niimoodi nimetan, kuid inimene ei ole endale vist ühelgi hetkel selgelt aru andnud, et ta tegi tööd. Tööd tehakse aga kindlal viisil.
Lisaks ja veel olulisemana: igal alal on omad nõuded. Kui mul käed väriseks, siis skalpelli just käes ei hoiaks. -12 prillidega sõjakooli täpsuslaskjaks ei lähe.
Samamoodi on selged tunnusjooned pokkeris, mida on isikul vaja, et sellega pikaajaliselt edukalt tegutseda.
Postituse teinud isiku ebasobivus pokkeriks on minu jaoks tuvastatav juba kasvõi kolme ülikoolikatsega, mis viitab, et rutiin ja püsivus ning mingi eesmärgi nimel töötamine on välistatud. Võimalik, et juhuslik erand, kuid pigem mitte.
Ülejäänud tekst läheb minu jaoks vähemalt samasse kategooriasse.
Üheks võtmelõiguks: "Aga see-eest 2008. aastal kui läksin Tartusse õppima sain päris okei klemmideks Tartu Olympic regularidega, ntx Pafka, Svenza, Känd, Trikimees jt. Käisime regulaarselt turnadel teineteisi leveldamas ja üksteist kirumas. Hiljem toksisime cashi hommikuni. 3-5k ja mõnikord isegi 15k (kroonised) pangad olid tavalised. "
Inimene võtab turniiridel osalemist tööna, kuid ometi käib mingite tüüpidega teineteist regulaarselt (!) leveldamas ja kirumas ja siis lolli mängimas.
Hea ajakasutus tõesti. Selle kõrval on nõuanne, et "Ma soovitan teil endal leida üks (töö)kirg ja selle nimel kõik anda." lihtsalt koomiline, sest on selge, et kirjutaja seda ei teinud, kuid ometi ei saa ka aru, et miks ta ebaõnnestus.
Siiski. Üks hea lõik oli, see puudutas muud elu, mis peaks pokkeri kõrval olema. Absoluutselt nõus.
Kui aga pokkerit võtta tööna, siis võtkegi seda tööna ja ärge mängige lolli, sest klounid lüüakse töökohast peaaegu alati minema. Kuid alati tuleb arvestada, et igal alal on väga häid, keskmiseid ja ebaõnnestujaid, kusjuures ebaõnnestumine ei pea alati oleme isiku enda pärast. See ongi normaalne. Skaala peabki olema lai.
Mulle täiesti mindblowing, kuidas insane crusheritele kasinnimängud meeldivad. 1k€ rullile panek ju sama mis -27€ expectationiga high-variance liin pokkeris ja kui seal pidevalt selliseid liine võtta, polekski võimalik üldse biitida.
Mina mõtlen, et kas seal vastuolu pole. Ok 1k rulliga kaotad 20 sekiga 27euri ev-d. Aga samas pokkeri ju üritad igast EV kribalast külge hakata. Kas see poleks sama kui ehitaja tuleb koju ja lööb naljapärast nt kapi puruks, et homme saab ära parandada
Ma saan aru, et on teised nõrkused nt naised...et lähed kluppi ja tellid kogu klubil naistele 1k euri eest jooke-nalja nabani...
V siis ostad endale 1k eurised boamao kingad-sest kingade fetish vms
Comment