Sa oled siis elukutseline pokkerimängija? Mis limiidid ja graph plz.

Ilmselt mingi hea põhjus, miks sa ei taha vastata. Ehk siis 3 tabling nl5 = prof. pokkerimängija?
k aeg teha siis päevik, mis siin ikka läliseda:
http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...ip%C3%A4evikud
Okei, mis ma sind ikka piinan? Umbes 3 päeva on paras aeg kannatusteks nagu Jeesus Kristus tegi.
Mitu korda seda teemat refresisid? „Äkki avaldab enda graafikud ja limiidid. Üsna kindlasti pole highroller ega isegi suur võitja. Arvatavasti lihtsalt auku ja võlgadesse mängiv tegelane. Hea õnne korral saaks isegi uue Madis Eriti skandaali välja imeda siit. Vot siis ma tunneks ennast hästi.“
Loodan siiralt, et sa terve see aeg oma postitatud GIF-i moodi ei olnud. See oleks juba liiga julm.
Work on your trap game.

Ilmselt mingi hea põhjus, miks sa ei taha vastata. Ehk siis 3 tabling nl5 = prof. pokkerimängija?
k aeg teha siis päevik, mis siin ikka läliseda:
http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...ip%C3%A4evikud
Okei, mis ma sind ikka piinan? Umbes 3 päeva on paras aeg kannatusteks nagu Jeesus Kristus tegi.
Mitu korda seda teemat refresisid? „Äkki avaldab enda graafikud ja limiidid. Üsna kindlasti pole highroller ega isegi suur võitja. Arvatavasti lihtsalt auku ja võlgadesse mängiv tegelane. Hea õnne korral saaks isegi uue Madis Eriti skandaali välja imeda siit. Vot siis ma tunneks ennast hästi.“
Loodan siiralt, et sa terve see aeg oma postitatud GIF-i moodi ei olnud. See oleks juba liiga julm.
Work on your trap game.
Comment