*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #316
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Sümtomeid see rohi võib ju leevandada, aga põhjust ei kõrvalda. Mingi toitaine, mida sa sööd, ei sobi sulle üldse ja tingib ka palju halbu tulemusi, mida sa kohe ei tunne, aga pikas perspektiivis kindlasti.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #317
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Ütlen kohe ära, et ei tea kui õige koht see foorum on sellise asja küsimiseks aga proovida ju võib.
      Niisiis, mul oleks vaja teha järgi päris palju oma ärijuhtimis kursustel, kuna isiklikel põhjustel polnud võimalik õigeaegselt neid teha.
      Kuna omal tööjuures väga kiired ajad, sellega seoses ka täielik motivatsiooni puudus kooli asjade suhtes.
      Mul on olemas on ka kõike tööde jaoks näited kursusekaaslastelt, ehk siis mul on pmst valmis tööd olemas, mis oleks vaja teha mingi muu teema kohta ja väheke teistmoodi.
      mahud on väiksed (ca 5-maximum 10 lehte, millest pool materjali on tavaliselt tabelid ja värgid, mis on kõigil sut samad), kõik töö käib muidugi inglise keeles, aga kuna tegu on rahvusvahelise kooliga ja minu kursusel 50% asiaadid, siis õigekirja ega sellise pärast ei muretse keegi, peaasi, et ülesanne tehtud oleks.

      Hinna koha pealt pole veel väljamõelnud midagi, aga mõtlesin, et kuna on vaja ära teha ~10 assingmenti, siis kogusumma on kindlasti 300+$, ehk siis micromehed saaksid juba täis bankrolli paari päeva töö eest

      Kui huvi on kellegil, siis pange PM teele!

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #318
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        yolpa, kas lased siis veits äri ka juhtida pärast?

        anyways. aasta esimene sõbralikuse test toimus just ära ja pean tõdema et ei oska tõesti paremini käituda. arvuti garantiist öeldi detsembri keskel et tuleb kindlasti tellida mingi varuosa ja ning asi läheb ilmselt jaanuarisse välja. arusaaja kodanikuna ütlesin 2x mhm ahah ja ootasin. eilseni ootasin ja saatsin prooviks emaili - sõbralikus toonis. vastu tuli: teie arvuti on kuu aega valmis juba ja saatsime teile smsi ju...
        tekkis umbes tuhat küsimust. esiteks et kuidas viga järsku tarkvaraline oli ning kas viga on kindlalt eemaldatud ja hulk muid küsimusi klienditeeninduse kohta. formuleerisin sellest kõigest toreda pika meili millele tuli vastuseks: tere, sai kiiremini, kõike paremat...
        kõige tõenäolisemalt läheb nüüd nii: lähen arvutile järgi, naeratame klienditeenindajaga üle laua, avastan kodus pärast 3 minutilist kasutamist et viga endiselt alles ja kogu ring otsast peale, ohtra naeratamisega.



        edit: panin kurva klubimuusika peale: https://soundcloud.com/bullrunbullie...sad-club-music ja ilmselt hakkan jooma..
        Last edited by WeThePeople; 17.01.14, 09:47.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #319
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Mis garantii teostaja. Mul sugulase arvutil, mis ma välja valisin, lendas pärast 3 kuud tööd ketas. Vahetati välja. Sai ühe õhtu arvutiga mängida ja uuesti ketas andis saba. No minu jaoks ilmselge, et mingi muu asi tekitab ketaste saba andmist ja ütlesin ka, et ilmselt emaplaat. Obv vahetati taaskord ketas ja GG. Sugulane juba rääkis, et FPS on päris palju juba langend ja sümptomid samad mis varem, aga ketas veel päris saba pole andnud.

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #320
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
            Mis garantii teostaja. Mul sugulase arvutil, mis ma välja valisin, lendas pärast 3 kuud tööd ketas. Vahetati välja. Sai ühe õhtu arvutiga mängida ja uuesti ketas andis saba. No minu jaoks ilmselge, et mingi muu asi tekitab ketaste saba andmist ja ütlesin ka, et ilmselt emaplaat. Obv vahetati taaskord ketas ja GG. Sugulane juba rääkis, et FPS on päris palju juba langend ja sümptomid samad mis varem, aga ketas veel päris saba pole andnud.
            servisa ict v itc vms.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #321
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas Supsti Vaata postitust
              Mis garantii teostaja. Mul sugulase arvutil, mis ma välja valisin, lendas pärast 3 kuud tööd ketas. Vahetati välja. Sai ühe õhtu arvutiga mängida ja uuesti ketas andis saba. No minu jaoks ilmselge, et mingi muu asi tekitab ketaste saba andmist ja ütlesin ka, et ilmselt emaplaat. Obv vahetati taaskord ketas ja GG. Sugulane juba rääkis, et FPS on päris palju juba langend ja sümptomid samad mis varem, aga ketas veel päris saba pole andnud.
              Peale 3mandat korda on vist kohustus uus toode anda tarbijakaitseseaduse järgi?

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #322
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                yolpa, kas lased siis veits äri ka juhtida pärast?
                Teen seda puhtalt viisa pärast, oli valida, kas põllumajandus või ärijuhtimine...

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #323
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Mis NLHE SH CG autori videosi oleks mõistlik alla kiskuda DC-st? Micro/Small stakes

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #324
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    https://www.osta.ee/muua-kohting-naisega-44267703.html

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #325
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      lol, tahtsin just seda linki panna siia

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #326
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        irw irw :D Noh ballerid saaksite kodust välja vahelduseks :D

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #327
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          siimti küsis 17.01.2014 16:53
                          Kas seksi ka saab?
                          Ussikene1985 vastas 17.01.2014 17:34
                          EI

                          : (

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #328
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            lol'd @ Seisukord: uus

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #329
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Üsna masendav imo. Selle noorel naisel mingi eneseväärikus ka on?

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #330
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Üsna masendav imo. Selle noorel naisel mingi eneseväärikus ka on?
                                oli, aga selle müüs juba 2 nädalat tagasi maha.

                                Comment

                                Working...