Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Misasja nad seal haiglas teevad? Kui liiga palju kanepit suitsetad siis võetakse haiglas sinuga ette ka midagi või lihtsalt paranoiast lähevad kohale ja saadetakse koju välja puhkama?
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust

Comment