*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #271
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Fakk,tahaks Arsenal.com lehelt käekella tellida aga kasutajat tehes ütleb et no postcode vms kuigi kirjas :(

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #272
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Parimat jalgpallurit valitakse btw, usun et ronaldo kord

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #273
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Ei noo see petustoori, mis Reporteris äsja näidati. Rofl. Pole muud öelda. Keegi võiks sellest korraliku komöödiafilmi vändata based on true story.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #274
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Kui mul korteriomanikuga leping tehtud Juulini, siis ta vahepeal ala Märtsis/Aprillis ei saa ju üüri tõsta? Ja välja visata ju ka ei saa?
          seadus peaks siinkohal isegi lepingust üle olema, kas pole mitte nii, et seaduse järgi omanik peab selleks vähemalt 3 kuud ette teatama imo vms ja vahet pole mis lepingus kirjas on, sest seadus on ülem.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #275
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Jaanuarist Märtsi/Aprillini ongi 3 kuud, samas lepingu lõpp Juulis alles, hiljem vaatan mis lepingus täpsemalt kirjas ka aga imo polnud seal korteriüüri muutmise kohta midagi kirjas.

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #276
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Jaanuarist Märtsi/Aprillini ongi 3 kuud, samas lepingu lõpp Juulis alles, hiljem vaatan mis lepingus täpsemalt kirjas ka aga imo polnud seal korteriüüri muutmise kohta midagi kirjas.
              uuri kelleltki, kes jagab seda juriidilist poolt, sest siin nkn sellised asjad ka sees, et tuleb kirjalikult ette teatada ja siis nt 3 kuu pärast saab tõsta, suuline ütlemine on lamp. Igatahes niipalju kui sõber mulle selgeks tegi, siis reaalselt pole vahet milline see leping on, põhimõtselt loeb seadus ainult.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #277
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                uuri kelleltki, kes jagab seda juriidilist poolt, sest siin nkn sellised asjad ka sees, et tuleb kirjalikult ette teatada ja siis nt 3 kuu pärast saab tõsta, suuline ütlemine on lamp. Igatahes niipalju kui sõber mulle selgeks tegi, siis reaalselt pole vahet milline see leping on, põhimõtselt loeb seadus ainult.
                Selge, tänud!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #278
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Ranka ja Rahvavaenlane läksid sussi sisse kommi panema.
                  Ranka pani üle.
                  Sussi sisse ei saa kommentaare panna.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #279
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                    uuri kelleltki, kes jagab seda juriidilist poolt, sest siin nkn sellised asjad ka sees, et tuleb kirjalikult ette teatada ja siis nt 3 kuu pärast saab tõsta, suuline ütlemine on lamp. Igatahes niipalju kui sõber mulle selgeks tegi, siis reaalselt pole vahet milline see leping on, põhimõtselt loeb seadus ainult.
                    tegelt on suuline tänapäeval võrdsustatud kirjalikuga. kui tahad vastu panna, siis küsi kas ta tulumaksu maksab. tavaliselt jäävad vait selle peale ja ei tõsta.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #280
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      tegelt on suuline tänapäeval võrdsustatud kirjalikuga. kui tahad vastu panna, siis küsi kas ta tulumaksu maksab. tavaliselt jäävad vait selle peale ja ei tõsta.
                      wut?

                      kui sul on kirjalik leping ja omanik ütleb ühel hetkel suuliselt, et tõstan hinda, siis see on siduv? väga kahtlane. milleks siis üldse kirjalik leping? kuidagi ei taha seda uskuda.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #281
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        juriidiliselt on suuline leping võrdne kirjalikuga VÕS § 11. Lepingu vorm

                        (1) Lepingu võib sõlmida suuliselt, kirjalikult või mis tahes muus vormis, kui seaduses ei ole sätestatud lepingu kohustuslikku vormi.

                        Tehakse kirjalikult, et vaidlusi vältida.

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #282
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          mitmendaks muruntau jäi siis?

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #283
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Kirjalikku lepingut saab muuta ainult kirjalikult.
                            Tulumaksu ja maksuameti kohta küsimine on tavaliselt väga effektiivne lepitaja though.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #284
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              juriidiliselt on suuline leping võrdne kirjalikuga VÕS § 11. Lepingu vorm

                              (1) Lepingu võib sõlmida suuliselt, kirjalikult või mis tahes muus vormis, kui seaduses ei ole sätestatud lepingu kohustuslikku vormi.

                              Tehakse kirjalikult, et vaidlusi vältida.
                              jah, aga kui kirjalik leping on juba sõlmitud, siis üks osapool ei saa seda suuliselt muuta ilma teise osapoole nõusolekuta.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #285
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                wut?

                                kui sul on kirjalik leping ja omanik ütleb ühel hetkel suuliselt, et tõstan hinda, siis see on siduv? väga kahtlane. milleks siis üldse kirjalik leping? kuidagi ei taha seda uskuda.
                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                jah, aga kui kirjalik leping on juba sõlmitud, siis üks osapool ei saa seda suuliselt muuta ilma teise osapoole nõusolekuta.
                                Sa räägid oma esimeses ja teises postituses erinevatest asjadest.

                                Su esimene kahtlus on selle kohta, kas kirjaliku lepingu muutmine suuliselt viisil, kus omanik ütleb ühel hetkel, et tõstab hinda, on siduv. Ei ole

                                Täpselt samamoodi ei ole kirjaliku lepingu muutmine siduv olukorras, kus omanik annab enda poolt allkirjastatud lepingu (teise osapoole allkiri puudub).

                                Mõlemal juhul on tegemist ühepoolse lepingu muutmise sooviga.

                                By default on kirjalik ja suuline leping sama siduvad. Samas saab kirjalikku lepingut muuta ainult teise kirjaliku lepinguga (seda võiks fab või keegi teine kinnitada tho). Suulise lepingu tingimusi saab muuta aga kirjalikult. Sealjuures on ju tähtis siiski mõlema nõusolek.

                                Comment

                                Working...