*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #256
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Rofl polnud ka hommikul midagi teha ja statis lugesin delfi komme veits ja jäi sama asi silma :D

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #257
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      '' Juhtub ka parimates peredes '' '' Ma ei ole selline vangi tüüpi '' ( seega vangi ma ei pea minema )

      http://www.reporter.ee/2014/01/12/na...teti-vanglast/ :D

      Comment

      • Herbert Sammal
        Jube Noob
        • Jul 2013
        • 165

        #258
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Kui anekdootide kuu siis minu lemmikuid-
        Tüdruk ütles poisile: "Tule õhtul meile, mul pole kedagi kodus!". Poiss läks ja polnudki kedagi.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #259
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Üks blondiin helistab teisele:
          "Tead, meil siin tehakse uut teed"
          "Mis teed?"
          "Söön."

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #260
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Ranka ja Rahvavaenlane läksid sussi sisse kommi panema.
            Ranka pani üle.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #261
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #262
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #263
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Visahing pandi pagasnikusse
                  Keegi ei mäleta kuhu võtmed jäid.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #264
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Solid, et Facebookist tuleb lugeda, kuidas 2014 mais vms pannakse lastele kiibid ja jagatakse avanejad.ru ja telegram.ru and everybody are whining. wuut? Tekkis tahtmine endale ka blogi teha ja igasugu stuffi levitama hakata.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #265
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Putin kutsub Lukashenko ja Janukovitsi Moskvasse restosse õhtusöögile. Istuvad laua taha maha ja ootavad kelnerit. Kelner tuleb.
                      Kelner: "president Putin, mida teile?"
                      Putin: "mina söön täna liha"
                      Kelner:"Ainult liha? Aga juurviljad?"
                      Putin:"Juurviljad? Hmm, juurviljad söövad ka liha. Sobib seltsimehed?"
                      Last edited by Kotkas1000; 13.01.14, 15:56.

                      Comment

                      • v@iko
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 82

                        #266
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Tuleb mees koju ja teatab ämmale: “Vanamutt, kima õige poodi õlle järele!”
                        “No mida veel! Ega ikka ei lähe küll!” turtsub ämm vastu.
                        Mees viskab ämmale 50 euri ja ütleb: “Käi ära ja too kast õlut! Mis rahast üle jääb, saad omale!”
                        Ämm peab hetke aru, leiab, et üsna kenasti jääb rahakest järele ja käibki poes ära.
                        Mees veab õllega kenasti tuurid üles, aga mõne aja pärast tunneb, et mõnus sumin hakkab kaduma ja peaks asjaga edasi liikuma.
                        “Siin on veel 50 euri!” ütleb ta ämmale. “Mine too paar viina. Tagasi pole raha vaja anda…”
                        Ämm klohmerdabki rõõmsalt uuesti poodi.
                        Väimees tõmbab end korralikult rihmaks.
                        Mõtleb siis, et mutt on raha eest kõigeks valmis, ja otsustab ta proovile panna: “Siin on 1oo euri! Saad selle endale, kui lubad mul sulle kalossiga vastu pead virutada. Kõige eest, mis sa mu kohta öelnud oled…”
                        Ämm mõtleb pisut ja jääb siis nõusse – 100 euri on ikka 100 euri! Mis see väike muhk ikka teeb, aga lisaraha kulub ju alati ära…
                        Väimees annab ämmale raha ja põrutab talle kalossiga nii kõva matsu, et sädemed lendavad!
                        Sel hetkel heliseb telefon.
                        Mees võtab toru ja kuuleb sealt oma naise häält, kes küsib: “Kallis, kas sa mu emale tema pensioni andsid kätte?”
                        “Ma talle siin vähehaaval tilgutan jah…” vastab mees irvitades

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #267
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Kui mul korteriomanikuga leping tehtud Juulini, siis ta vahepeal ala Märtsis/Aprillis ei saa ju üüri tõsta? Ja välja visata ju ka ei saa?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #268
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Kui lepingus pole kirjas, et tohib tõsta mingi X aja etteteatamisega, siis ei saa. Vaata oma leping üle, mis seal kirjas on.

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #269
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Lepingus hind ilusti fikseeritud?

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #270
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Kui mul korteriomanikuga leping tehtud Juulini, siis ta vahepeal ala Märtsis/Aprillis ei saa ju üüri tõsta? Ja välja visata ju ka ei saa?
                                Fikseeritud reni korral mitte, kuid muutuva rendi (astmeliselt muutuub) korral saab. Samas vähetõenäoline, et eluaseme lühikese rendiperioodi jooksul seda kasutasite.

                                Comment

                                Working...