Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Kes kurat "i call myself a pokerpro" teema kinni pani???? Potensiaali jagus veel küll ja peale.
///uus thread juba ju, my bad lolo, let the games continue
Kes kurat "i call myself a pokerpro" teema kinni pani???? Potensiaali jagus veel küll ja peale.
///uus thread juba ju, my bad lolo, let the games continue
TC
Comment