*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #16
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Algselt postitas viki Vaata postitust
    See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.
    Kultuuritud inimesed ei peagi naljast aru saama, no offence

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #17
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

      raske küll 1. jaanuaril, aga mõelge nüüd ikka enne kui vennikese stiilis kommenteerima hakkata, lähedase inimese kaotusest võib 50 aastat ka möödas olla, sellest ei saadagi lõplikult üle

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #18
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        raske küll 1. jaanuaril, aga mõelge nüüd ikka enne kui vennikese stiilis kommenteerima hakkata, lähedase inimese kaotusest võib 50 aastat ka möödas olla, sellest ei saadagi lõplikult üle
        Ma tean seda teemat palju paremini kui muruntau, aga elu lõpuni nutma ja halama jääda on veel mõttetum. Show must go on.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #19
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

          Pessimists gonna pessimist. Tasuks ka aru saada, et tegelikult ei pilatud Estoniat...

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #20
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

            Väheke vanakooli bratvaadelt ka muziiki:




            Head uut!

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #21
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

              Sellest ehk said enamik aru jah, et Estoniat ei pilatud, aga jään ikka enda arvamuse juurde, et ei sina Vennike, ega ka mina ei saa kellelegi öelda, kuidas ta peab lähedase kaotusest üle saama. Ja see, et mingi teema valus on, ei tähenda, et elu lõpuni nutetakse ja halatakse.

              Aga ei viitsi uut aastat kohe vaidlusega sisustada, igal ühel oma arvamus, ka Tujurikkuja osas

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #22
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                sry aga tagumine aeg oleks üle saada, see oli 20 aastat tagasi.
                Kui inimesed elaks kauem, siis sellistest laksudest ei saadaks üle ka kahesaja aastaga. Eriti veel siis, kui kellegi nii tähtsa kaotus jääb lapsepõlve.

                Muidu sketš ise oli ilmselgelt ilmselgelt inspireeritud hiljutisest Titanicu näitusest ja õigel ajal õigel kohal. Kõik müügiks ehk kui ainult saaks, siis võiks soovijad tõesti varsti Estonia näitusel käia.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #23
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                  very explicit, do not watch (MMA)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #24
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                    Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #25
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      very explicit, do not watch (MMA)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      dafooqq julm.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #26
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                        Algselt postitas viki Vaata postitust
                        See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.
                        Matt and Trey from south park: Its all okey or nothings okey.

                        Alati leiab keegi et,
                        ärge tehke nalja holokousti üle.
                        ärge tehke nalja küüditamise üle.
                        ärge tehke nalja üldse sõja üle.
                        ärge tehke nalja tapmise üle.
                        ärge tehke nalja vägistamise üle.
                        ärge tehke nalja islami,kristluse ja muude uskude üle.
                        ärge tehke nalja vähi,aidsi, jne üle.
                        Nimekiri võiks olla lõpmatu.

                        Alati on mingi grupp mis leiab, et iga teatud nali on solvav.
                        Minu arvates oli see Estonia skets lamp, aga inimesed võiks aru saada, nad EI TAHA KEDAGI SELLEGA SOLVATA.

                        On alati võimalus nii kauaks kanalit vahetada kui tunnevad, et teema on liiga südame lähedane nende jaoks.
                        Last edited by EestiAA; 01.01.14, 16:13.

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #27
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                          Noja seda küll, aga nii naljakas on lugeda netist hetkel kuidas kõik kritiseerivad eilset Tujurikkujat, et kõik muu oli sitt peale selle Edgari loo. Ega kui IQ on samaväärne kui jalanumber siis ei saagi paljudest asjadest aru kahjuks.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #28
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                            Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                            Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.
                            Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #29
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.
                              Küsimus polnud ju selles...
                              Mind huvitab, kas on mõttekas kohe liitumine teha või oodata tõesti nädalake, et siis juba ehk veidi uuem/kiirem riistvara saada.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                                Pult jääb ju smaks? Puldist tagapool vaevalt mingit uuemat riistvara tuleb, juba hetkel on nii Elioni digiboks kui ka ruuter üle mõistuse kallid.

                                Comment

                                Working...