*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #1

    *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***




    uuel aastal olen sõbralikm
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #2
    Re: Pokkeripro Taimaal

    tõstke sinna offtopicusse

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

      Ma alustan, kuulsin seda sõbralt Skypes, kes copy-pastes:

      Anekdoot (ei viitsi pokkerisheriffi kontoga logida).
      • Olympicu Fish: «Hei Raigo, kuidas 2013. aasta möödus?»
      • Raigo: «Väga hästi. Sada kilo!»
      • Olympicu Fish: «Heh päris hea. Aastaga võtsid 20kg alla, respect!»

      Kes paneb järgmise?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

        Ma võtsin lausa poole aastaga umbes 20kg alla. Vimaste päevadega on vist nii 5kg tagasi tulnud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

          Panen teise veel.

          Lastele piinlik tund, kus räägitakse seksist ning perversne õpetaja Provadir tahab teada, millised tüdrukud on süütud. Seega palub tõsta käe kõigil tütarlastel, kes on olnud «korralikud».

          Tõusevad mõningad käelabad ja miskipärast ka Juku käsi. Õpetaja vihaselt küsib, et Juku, kas sa ei saanud küsimusest aru?

          Selle peale Juku Türilt vastab: «Korralikud on need, kes raha ei küsi», endal samal ajal loll irve näol ja vaikimisi pomiseb: «Blet, kuhu ma sattunud olen, enamus klassiõdedest litsid.»

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #6
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

            korter 120 rm, mahub

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

              telefoni nr kehtib kuni 08:00

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma alustan, kuulsin seda sõbralt Skypes, kes copy-pastes:

                Anekdoot (ei viitsi pokkerisheriffi kontoga logida).
                • Olympicu Fish: «Hei Raigo, kuidas 2013. aasta möödus?»
                • Raigo: «Väga hästi. Sada kilo!»
                • Olympicu Fish: «Heh päris hea. Aastaga võtsid 20kg alla, respect!»

                Kes paneb järgmise?
                lol, oleks siis vaid 20kg alla võtnud :)

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #9
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                  Aasta kaalujälgija kandidaat?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                    Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

                    Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                      sry aga tagumine aeg oleks üle saada, see oli 20 aastat tagasi.

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #12
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                        See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.
                        Last edited by viki; 01.01.14, 08:31.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                          "Tujurikkuja"

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                            Minu õhtu tegi kordaläinuks chalice oma uue laulu ja cool storyga Jaan Tättest :D Korralik naer garanteeritud!

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                              See ju pilas Titanicu näitust.

                              Comment

                              Working...