The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • your_naked_mom
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 212

    #466
    Re: The Well: ESTpätrik

    aitäh, priit

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #467
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas marguzz22
      millal leitsi lakbox korda saab?
      Ei saagi, minul peab ju jääma. Karma summa peab 0 olema.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #468
        Re: The Well: ESTpätrik

        Davai, stake'i oma luckboxi, muidu võib tulevikus kehvasti minna :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #469
          Re: The Well: ESTpätrik

          kas must saab asja K. T. 'ga :D? Sa kuivana karmameister pead teadma

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #470
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas Fortune
            Davai, stake'i oma luckboxi, muidu võib tulevikus kehvasti minna :D
            raha ma tuulde ei loobi

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #471
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas leits
              kas must saab asja K. T. 'ga :D? Sa kuivana karmameister pead teadma
              abiellud suve lõpuks

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #472
                Re: The Well: ESTpätrik

                Kui õnnestub saada WSOP pakett, kas lähed mängima, mis plaanidega ja kas müüd ka osakuid?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #473
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Kas sa oled karjärist?
                  Sinu juttu analüüsides sul on kindel siht silme ees kuhu tahad jõuda.Kadetsen seda omadust.
                  Liisaks ka piisavalt annust nahaalsust "üle laipade minna"

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #474
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas alaska
                    Kui õnnestub saada WSOP pakett, kas lähed mängima, mis plaanidega ja kas müüd ka osakuid?
                    arvan et paketi saamise tõenäosus on kuskil 75%, kuna on plaanis mängida neid satikaid 24 mai, väikse tõenäosusega ka 31 mai, siis 7 ja 14 juuni. Lisaks plaanin, kuid tõenäosus teostumisel on väike, osaleda ka 475$ satikatel edaspidi, konks on selles et satikad on ainult 11:30 ja 13:30 ja main satikas kell 9 hommikul. ja kui peaksin mõnel päeval kaks väikest satikat saama siis hakkan ka 225$ satikaid to 1050 satikale mängima.

                    kuna nüüd koolis KÕIGI ainetega korras ja jäänud ainult kaitsmine, siis peaks oluliselt rohkem aega neid satikaid mängida olema ja keskendumine ja siht on niikuinii silme ees pärast seda bubble'sse jäämist.

                    Osakuid müüksin kui huvi suur, kindlasti annaksin 1% foorumile.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #475
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas privador
                      Kas sa oled karjärist?
                      Sinu juttu analüüsides sul on kindel siht silme ees kuhu tahad jõuda.Kadetsen seda omadust.
                      Liisaks ka piisavalt annust nahaalsust "üle laipade minna"
                      Siht on olemas, eriti kui selle jaoks motivatsiooni on, mida kahjjuks on siiski üsna väheste asjade jaoks ja tavaliselt saab see alguse ebaõnnestumisest või peaaegu ebaõnnestumise ajel.

                      Üle laipade minekut väga ei ole täheldanud, kuid seda ongi raske tähele panna.

                      Karjärist vist olen jah, paigalsammumine eriti ei paelu.

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #476
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Mis sa arvad supermotost?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #477
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Algselt postitas PokerDevil
                          Mis sa arvad supermotost?
                          vend ja isa sõidavad sellisega, endal pole kunagi huvi tekkinud sellise asja vastu, rohkem tavarataste austaja.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #478
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas PokerDevil
                            Mis sa arvad supermotost?
                            devil, kas 424 on tuttav nr?

                            partick, see kuu tb live mängid, osakuid myyd :)?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #479
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas vsiu100
                              devil, kas 424 on tuttav nr?

                              partick, see kuu tb live mängid, osakuid myyd :)?
                              Eesti oma ei mängi 99% tõenäosusega, plaan euroopas olla siis.
                              Riia oma mängin ilmselt

                              Comment

                              • Helmps
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 828

                                #480
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                miks see topic ära on unustatud?

                                Comment

                                Working...