The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MM
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 129

    #421
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas ESTPatrick
    opel sõidab eiffeli torni pikali millest tekib mäss ja power rangersid ei suuda maailma kaosest päästa, mida külvavad võimalust ära kasutavad tulnukad Star trekist
    unreal imo

    Mis saab peale surma?

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #422
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas sada
      Kirjutasid et oled "light mahacallija" ja foldid harva Mida see täpsemalt tähendab, kas callid järgi nagu ehku peale (tõmbed mida iganes) või pidasid silmas seda, et sul on mingi kõva käsi ja sa lihtsalt enne riverit ei raise ise vaid ainult callid kui vastane betib?
      lasen vastasel bluffida pooltugevate käte vastu boardidel kus lihtsalt ei saa midagi olla ja üldjuhul ei ole see ehku peale, v-o flopil callin ehku peale et vaadata mida vastane turnis teeb, millest ka minu madal flopi Agro faktor. aga turnis on mul juba suht plaan kindel mis teen ja seal ei ole enamasti midagi ehku peale minemisest.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #423
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas MM
        unreal imo

        Mis saab peale surma?
        sammumine tunneli lõppu kus on valgus

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #424
          Re: The Well: ESTpätrik

          Sorri kui see küsimus juba oli, aga mida arvad sellistest saidiest nagu TableRatings? Ja kas Stars ja teised toad peaks nende vastu midagi tegema?

          Milline on selle nädala suurim suckout käsi?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #425
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas Vapsik
            1)Sorri kui see küsimus juba oli, aga mida arvad sellistest saidiest nagu TableRatings? Ja kas Stars ja teised toad peaks nende vastu midagi tegema?

            2)Milline on selle nädala suurim suckout käsi?
            1) veidi häirib, kuid mitte nii palju, et hommikuti nutaksin
            2) ei tule otseselt meelde, neid on liiga tihti et süveneda ja kurta. mitu outi on suckout üldse?

            täna oli 1 ilus käsi muidu, mis tulenes mu korduvatest raisidest ühe onkli vastu, kelle võtsin sihikule kohe kui lauda sattusin.

            PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            UTG ($227.20)
            Unreal kui ilus leht (MP) ($451.25)
            CO ($99)
            Button ($138.10)
            SB ($206.95)
            BB ($55.60)

            Preflop: Unreal kui ilus leht is MP with K, A
            UTG bets $6, Unreal kui ilus leht raises to $22, 4 folds, UTG raises to $48, Unreal kui ilus leht raises to $451.25 (All-In), UTG calls $179.20 (All-In)

            Flop: ($457.40) J, J, K (2 players, 2 all-in)

            Turn: ($457.40) K (2 players, 2 all-in)

            River: ($457.40) 3 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $457.40 | Rake: $3

            Results:
            UTG had 3, A (two pair, Kings and Jacks).
            Unreal kui ilus leht had K, A (full house, Kings over Jacks).
            Outcome: Unreal kui ilus leht won $454.40


            ja tegemist oli INSTA calliga

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #426
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas ESTPatrick
              1) veidi häirib, kuid mitte nii palju, et hommikuti nutaksin
              2) ei tule otseselt meelde, neid on liiga tihti et süveneda ja kurta. mitu outi on suckout üldse?
              Näiteks 2-oudine river või siis flopi AI puhul mõni haige runner-runner.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #427
                Re: The Well: ESTpätrik

                millal sa komisjonile pead lõputöö esitama?
                Millal on kaitsmine?
                Kardad ka kaitsmist?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #428
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas Vapsik
                  Näiteks 2-oudine river või siis flopi AI puhul mõni haige runner-runner.
                  MINU TEHTUD, flopil oli misclick, mille tõttu ka turnis allinn läksin kuna seal ei saanud midagi olla peale 22 ja JQ või AJ (Jx käed siiski väga unreal), mis kahjuks ka oli, millest ma taga olin

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  MP ($40)
                  Button ($200)
                  SB ($576.85)
                  unreal notbeliver (BB) ($227)
                  UTG ($274.30)

                  Preflop: unreal notbeliver is BB with 7, J
                  2 folds, Button bets $7, SB calls $6, unreal notbeliver raises to $30, Button calls $23, SB calls $23

                  Flop: ($90) J, K, K (3 players)
                  SB checks, unreal notbeliver bets $4, Button calls $4, SB calls $4

                  Turn: ($102) 2 (3 players)
                  SB checks, unreal notbeliver bets $32, 1 fold, SB raises to $86, unreal notbeliver raises to $193 (All-In), SB calls $107

                  River: ($488) K (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $488 | Rake: $2

                  Results:
                  SB had 2, 2 (full house, Kings over twos).
                  unreal notbeliver had 7, J (full house, Kings over Jacks).
                  Outcome: unreal notbeliver won $486


                  MULLE TEHTU

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($224.70)
                  BB ($233)
                  UTG ($40)
                  MP ($560.10)
                  unreal cooler (Button) ($311.70)

                  Preflop: unreal cooler is Button with Q, J
                  2 folds, unreal cooler bets $6, 1 fold, BB raises to $20, unreal cooler calls $14

                  Flop: ($41) 8, 6, 4 (2 players)
                  BB bets $24, unreal cooler calls $24

                  Turn: ($89) 2 (2 players)
                  BB checks, unreal cooler bets $46, BB raises to $189 (All-In), unreal cooler calls $143

                  River: ($467) A (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $467 | Rake: $2

                  Results:
                  unreal cooler mucked Q, J (flush, Queen high).
                  BB had K, 9 (flush, King high).
                  Outcome: BB won $465


                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #429
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas privador
                    millal sa komisjonile pead lõputöö esitama?
                    Millal on kaitsmine?
                    Kardad ka kaitsmist?
                    ei tea täpselt, pole viitsinud konrtollida, kuid vist oli 15.mai
                    eelkaitsmine on Reede
                    nope, kuigi tuli kõige karmim retsensent, kuid kuna ma teda mõjutada ei saa siis pole midagi karta, mis tulema peab see tuleb

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #430
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas Vapsik
                      Näiteks 2-oudine river või siis flopi AI puhul mõni haige runner-runner.
                      tulid need käed kuna olen sitaks vähe mänginud viimasel ajal, suure tõenäosusega jooksva aasta kõige väiksema volumiga kuu tulemas.

                      Comment

                      • sada
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 52

                        #431
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        1.Palju pokkeris võitnud oled?(won hand =true) Oi siit tuleb ilmselt üks suur number;D ;D
                        2.Kui suure osa % või summa sinu pokkerisissetulekust on moodustanud rake ja muud boonused?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #432
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Algselt postitas sada
                          1.Palju pokkeris võitnud oled?(won hand =true) Oi siit tuleb ilmselt üks suur number;D ;D
                          2.Kui suure osa % või summa sinu pokkerisissetulekust on moodustanud rake ja muud boonused?
                          1. HEM andmetel 982 893.18$, veits alla miljoni seega
                          2. pakun et ~20%, peaks üsna reaalne olema

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #433
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            kas oled plaaninud/mõelnud kunagi rutska põhja keerata, kui viibutavat saua näed? miks?

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #434
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Kas oled kunagi käinud nö pokkeritripil - reisind ringi ja külastanud võimalikult palju kasiinosi, et mängida? Kui jah, siis ehk kirjeldad mõne sõnaga.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #435
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                mitu päeva (nädalat) on su pikim tsükkel kestnud?

                                Comment

                                Working...