The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #76
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas leits
    dog or cat?
    dog

    Comment

    • leits

      #77
      Re: The Well: ESTpätrik

      Maailma lõpp kujuneb kuidas?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #78
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas leits
        Maailma lõpp kujuneb kuidas?
        opel sõidab eiffeli torni pikali millest tekib mäss ja power rangersid ei suuda maailma kaosest päästa, mida külvavad võimalust ära kasutavad tulnukad Star trekist

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #79
          Re: The Well: ESTpätrik

          Pmõtselt panid selle youtube lingi sinna.. see bushi gay bari lugu on Electric Sixi oma.. mis oli ka üleelimine aasta Rabarockil eestis meil... oled rocki festarite külastaja??

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: The Well: ESTpätrik

            Riiik või koht, mida iganes soovitad külastada ja koht, mida ei soovita mitte kellegil külastada (leitis bmw ja tuba ei lähe arvesse)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #81
              Re: The Well: ESTpätrik

              Millise tehnikaga Sa tekki tekikoti sisse paned?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #82
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas farik666
                Pmõtselt panid selle youtube lingi sinna.. see bushi gay bari lugu on Electric Sixi oma.. mis oli ka üleelimine aasta Rabarockil eestis meil... oled rocki festarite külastaja??
                ei teadsin seda bändu juba varem olin välismaal vist kui see festival oli

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #83
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  olen lugnud ranka mõtteid bankroll managemendist
                  Mida arvad sina, mis on kõige tähtsam BRM-i juures ja milised reeglid sul on mängukassa haldamise juures?

                  Saku or A.LeCoq?

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #84
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas ranka
                    Riiik või koht, mida iganes soovitad külastada ja koht, mida ei soovita mitte kellegil külastada (leitis bmw ja tuba ei lähe arvesse)
                    koht, kus peab ära käima kui oled vähegi noor ja peohimuline on kindlasti BRATISLAVA
                    Teine koht mis on mulle muljet avaldanud on Alpid, Lichtenstein eriti, seal pole midagi suurt teha kuid 2-3 päeva mootorratastega mägesdest üles-alla sõita on ägedamaid kogemusi olnud

                    Ei meeldi Helsinki

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #85
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Millise tehnikaga Sa tekki tekikoti sisse paned?
                      algul nurgad siis lükkan ülejäänud teki sisse ja raputan nurkadest kinni hoides kuni asi paika läheb ja kui ei lähe siis võin alati leitsi toast teki leida

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #86
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas kivisaba
                        olen lugnud ranka mõtteid bankroll managemendist
                        Mida arvad sina, mis on kõige tähtsam BRM-i juures ja milised reeglid sul on mängukassa haldamise juures?

                        Saku or A.LeCoq?
                        kõige tähtsam on et ei karda raha kaotada, siis tuleb ka edu. proovin edaspidi 70-100 buy-in varu hoida. pigem saku, alecoqil on ainult Ice joodav minumeelest, vanasti olin suur Premiumi fän, nüüd kui joon sisi igakord peavalutab juba samal õhtul

                        Comment

                        • pkmarek
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 193

                          #87
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          mitu tundi keskmiselt päevad mängid? palju käsi pevas tuleb?

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #88
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Mis erakonna sa viimati valisid ja mille valiks nüüd, kui homme oleks valimised?


                            Kui vana sa oled ja kui vana tahaksid olla?


                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #89
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas pkmarek
                              mitu tundi keskmiselt päevad mängid? palju käsi pevas tuleb?
                              viimase 6 kuu keskmine on 81 tundi kuus, käsi mängin ca 50-60k kätt kuus

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #90
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Tagantjärele vaadates, siis mis on sinu arust handreadingu õppimisel kõige olulisem?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...