The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: The Well: ESTpätrik

    Kumb teeb paremat kildu kas lebovend või hotcocacola? :)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #47
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas ranka
      Kumb teeb paremat kildu kas lebovend või hotcocacola? :)
      lebovend insta

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #48
        Re: The Well: ESTpätrik

        Kas sulle uus Opel Insignia meeldib?

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas lebovend
          Kui sind ennast ja rankat ja tigranot välja arvata, siis nimesid nimetamata(kui soovid, võid ka seda teha), mitu
          inimest sinu arust siit foorumist on/SAAVAD ilma kõrvalise tööta pokkerimängijateks ehk siis
          elukutseliseks ?:)
          ma ei tea palju neid praegu on, kuid arvestades microlimiitide foorumeid kord paari kuu jooksul lugedes tundub et selle aasta lõpuks võib ca 5 mängijat regulaarselt 1-2k$ küll kuus teenima hakata nii, et on väljakandmise ruumi ka piisavalt.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #50
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas CTXrix
            Kas sulle uus Opel Insignia meeldib?
            muidugi, Oslo lennujaamas kergelt vines olla vaatasin isegi sinna sisse, see oli seal reklaamautona välja toodud

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #51
              Re: The Well: ESTpätrik

              Millised foorumipostitused sind kõige rohkem häirivad? Et no vaatad postitust ja mõtled insta "moron...".

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas CTXrix
                Millised foorumipostitused sind kõige rohkem häirivad?
                postitused mis kasutavad sõnu: MEIE arvates; ainuke võimalus; rauselt pead (raisima/foldima / oled taga);

                ehk siis kui postituses üldistatakse oma arvamust teistele

                Et no vaatad postitust ja mõtled insta "moron...".
                kõik leitsi postitused

                Comment

                • leits

                  #53
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  postitused mis kasutavad sõnu: MEIE arvates; ainuke võimalus; rauselt pead (raisima/foldima / oled taga);

                  ehk siis kui postituses üldistatakse oma arvamust teistele
                  kõik leitsi postitused
                  enam sa bemmis istuda ei või

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #54
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas leits
                    enam sa bemmis istuda ei või
                    kui see on küsimus siis vastus on EI, ma istun jätkuvalt

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #55
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Miks sulle pokker meeldib?

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #56
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Lemmikalko?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #57
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Kas on olnud mõni limiit vahepeal, kus tekkis mõte, et krt siit enam üle ei sõida?
                          Mis limiit oli ja kuidas lõpuks jagu said? Lifetime graph oli suht stabiilne, aga no midagi pidi ikka vahepeal keerulist olema ;D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #58
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas dabljuu
                            Miks sulle pokker meeldib?
                            sest ma ei viitsi vara ärgata, aga meeldib kaua üleval olla

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #59
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas Timpz
                              Lemmikalko?
                              pisang apelsingiga või fernet cocaga

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #60
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Kas on olnud mõni limiit vahepeal, kus tekkis mõte, et krt siit enam üle ei sõida?
                                Mis limiit oli ja kuidas lõpuks jagu said? Lifetime graph oli suht stabiilne, aga no midagi pidi ikka vahepeal keerulist olema ;D
                                ilmselt 50NL 6max, sest maadlesin 3-4 kuud seal enne kui sain stabiilselt jooksma ja mingihetk oli kui mängisin omahat, siis tekkis küll tunne et kuidas see mäng saab nii keeruline olla, easy mate ja 4 kaarti ju tegelikult ja pärast seda hakkasin multitablima 100NL, millega tegelen siis tänapäevani suht.

                                Comment

                                Working...