The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #31
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas ranka
    Pokkeri eesmärgid - kuhu tahad jõuda?
    see aasta lõpp 3/6 stabiilne mäng on suht miinimum eesmärk pigem tahaks 5/10 mängida. võimalik et kui hakkan starsis 2/4 biitima siis teen side bankrolli mingisse alternatiivsesse networki kus hakkan highstakes mänge otsima 3/6+

    enne ei tahaks pokkeriga lõpparvet teha kui mõnda pokkerisaatesse on kutsutud, mida telekas näidatakse. 25/50 blindid tahaks kindlasti ära proovida kunagi. eks näis kuidas õnnestub, kui areng jätkub on kõik võimalik

    Praegune eesmärk on 6maxis ennast kinnitada ja see sai valitud just eelkõige tulevikule mõeldes lisaks sellele et full ringist on täielik siiber.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #32
      Re: The Well: ESTpätrik

      kuna üks mu küsimus juba ära võetud,küsin siis midagi pokkerivälist.

      kui suur on see summa mis oled suutnud ühe õhtuga maha juua?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #33
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas kollane
        kuna üks mu küsimus juba ära võetud,küsin siis midagi pokkerivälist.

        kui suur on see summa mis oled suutnud ühe õhtuga maha juua?
        kindlasti täpset summat ei oska öelda kuna nii ilusaid õhtuid ei mäleta tavaliselt kuid miski 4k eeku pole mingiprobleem kui vähe pikem pidu silmapiiril,pean üsna hästi ja 24h järjest lasta pole väga probleem kui seltskond ja jook väga segamini ei lähe

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: The Well: ESTpätrik

          Miks sa üldse badbeatide pärast ei hala, oled sa seda kunagi üldse teinud, kui oled, millal ja miks lõpetasid?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #35
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas alaska
            Miks sa üldse badbeatide pärast ei hala, oled sa seda kunagi üldse teinud, kui oled, millal ja miks lõpetasid?
            minu meelest on esimene samm PÄRIS pokkerimängijaks saamisel see, et tunnistad et biitide saamine on normaalne nähtus sellises mängus nagu pokker ja läbi biitide teed sa pikas perspektiivis raha, sest kui alati parim käsi võidab siis tohmanid ju üldse ei tahakski seda imelist mängu mängida.

            kunagi ikka kirusin veidi ja lõin rusikaga vastu lauda ja lasin edasi, kuid olen eluaeg suht marurahulik olnud ja seetõttu pole väga probleem selline suhtumine. lõpetasin ilmselt 1,5 aastat tagasi kui full ring mängu läksin, aga nagu öeldud pole eriline kirjua kunagi olnud. aegajalt tuleb ikka öelda endamisi kurat, aga see on ka suht kõik

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: The Well: ESTpätrik

              Õnnitlused! Elasid üle esimese taseme, nüüd natuke karmimad küsimused:

              * Oled autoga sõitnud täispeaga?
              * Oled leitsi petnud kellegi teisega? :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: The Well: ESTpätrik

                Siis nimeta asju, mida oled tiltis peaga ära lõhkunud - alustades odavamast lõpetades kallimaga.

                Comment

                • leits

                  #38
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  minu meelest on esimene samm PÄRIS pokkerimängijaks saamisel see, et tunnistad et biitide saamine on normaalne nähtus sellises mängus nagu pokker ja läbi biitide teed sa pikas perspektiivis raha, sest kui alati parim käsi võidab siis tohmanid ju üldse ei tahakski seda imelist mängu mängida.

                  kunagi ikka kirusin veidi ja lõin rusikaga vastu lauda ja lasin edasi, kuid olen eluaeg suht marurahulik olnud ja seetõttu pole väga probleem selline suhtumine. lõpetasin ilmselt 1,5 aastat tagasi kui full ring mängu läksin, aga nagu öeldud pole eriline kirjua kunagi olnud. aegajalt tuleb ikka öelda endamisi kurat, aga see on ka suht kõik
                  ... dude vahel tuleb ikka muid sõnu ka ja kaaaani valjult :D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #39
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas ranka
                    Õnnitlused! Elasid üle esimese taseme, nüüd natuke karmimad küsimused:

                    * Oled autoga sõitnud täispeaga?
                    * Oled leitsi petnud kellegi teisega? :)
                    täispeaga pole kuangi sõitnud, olen mootorrattaga võtnud ühe õlle ja kohe sõitnud 4-5x kuid need on palavad suvepäevad olnud ja süügikõrvale, niiet ilmselt on vastus siiski ei. tegelikult korra läksin järgmisel päeval suht pohmas peaga lenksude taha, ei puhunud aga peost oli ca 12h möödas, seega ei tea kas olin kaine või mitte, kuna mul teinekord ka siis sitt olla kuigi alkomeeter näitab 0.

                    Leits ei taha mind, pakub koguaeg ennast, ütlen jah, aga siis lööb araks

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #40
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas ranka
                      Siis nimeta asju, mida oled tiltis peaga ära lõhkunud - alustades odavamast lõpetades kallimaga.
                      ei tule midagi meelde peale joonlaua

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        ei tule midagi meelde peale joonlaua
                        Ausalt? :o :o :o :o

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Aga kas raha oled maha tiltanud? Kui jah, siis mitu buy-ini jutti?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #43
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas ranka
                            Ausalt? :o :o :o :o
                            jah

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #44
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas ranka
                              Aga kas raha oled maha tiltanud? Kui jah, siis mitu buy-ini jutti?
                              headel aegadel ikka sai kuid ma arvan et max 2 sessiooni jooksul, kuid need on olnud sellised optimistlikud allinn callid drawga, mitte open allin J5o-ga

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #45
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Kui sind ennast ja rankat ja tigranot välja arvata, siis nimesid nimetamata(kui soovid, võid ka seda teha), mitu
                                inimest sinu arust siit foorumist on/SAAVAD ilma kõrvalise tööta pokkerimängijateks ehk siis
                                elukutseliseks ?:)

                                Comment

                                Working...