Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Miks sa vaatad siis? Kuna sa vaatad ja postitad seda veel foorumisse, siis autor täidab oma videode eesmärgi.
E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?
Comment