Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #421
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Streamimine on legit, donationite küsimine stiilis "If you like my videos, you can support me" ka, aga see vend ei küsi, see kerjab. + ta ei paku mitte midagi mille eest maksta, täiesti kohutavad videod ja halvem huumorisoon kui Erkki Sarapuul.
    Miks sa vaatad siis? Kuna sa vaatad ja postitad seda veel foorumisse, siis autor täidab oma videode eesmärgi.

    E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #422
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      Ja rääkides Silvast. Ma ise UFC-ga kursis nii väga ei ole, aga nüüd tal tõenäoliselt karjäär läbi või eksin? Sellise jalaga enam konkurentsivõimet pakkuda ei suuda ju?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #423
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        ilmselt küll jah. usun, et ringi jõudmiseks läheb tal poolteist aastat vähemalt ja ega talle kohe tiitlifighti ei anta kah. võrdlemisi vana mees ka juba.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #424
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Ehk siis põhimõtteliselt edaspidi on treener :)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #425
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Miks sa vaatad siis? Kuna sa vaatad ja postitad seda veel foorumisse, siis autor täidab oma videode eesmärgi.

            E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?
            Kurat ma väga kahtlen, et HDTaneli eesmärk oli, et terve Eesti ta üle irvitab videode pärast... Hinnavaatluses pandi ta suur, aastaid kestnud teema lukku kerjamiste pärast jne.

            Prolly tahab kino vend olla nagu Athene, aga tal ei õnnestunud see, tal ei õnnestunud see.
            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ja rääkides Silvast. Ma ise UFC-ga kursis nii väga ei ole, aga nüüd tal tõenäoliselt karjäär läbi või eksin? Sellise jalaga enam konkurentsivõimet pakkuda ei suuda ju?
            The Daily Telegraph's Gareth A Davies interviewed Dr. Steven Sanders, the UFC’s orthopedic surgeon who performed the hour-long surgical procedure Sunday on

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #426
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kurat ma väga kahtlen, et HDTaneli eesmärk oli, et terve Eesti ta üle irvitab videode pärast... Hinnavaatluses pandi ta suur, aastaid kestnud teema lukku kerjamiste pärast jne.

              Prolly tahab kino vend olla nagu Athene, aga tal ei õnnestunud see, tal ei õnnestunud see.

              http://www.mixedmartialarts.com/news...tart-training/
              Ei õnnestunud? 4K viewi on Eesti mõistes väga suur õnnestumine, eriti kui videosid tuleb tihti ja tegu on väga spetsiifilise valdkonnaga. EMV videodel on alla 1000 vaatamise. Suvalisel 2-aasta tagusel Tanel Padari videol oli 90k vaatamist ja tujurikkujal 150k.

              Lisaks Youtube loeb counte päris täpselt, ja see on pm. unikaalsete vaatajate arv. Ja ühel ta mänguvideol on on 542K vaatamist (http://www.youtube.com/watch?v=4NSjf...i7sm-BOda66Ze1). Arvutikomplektidel 10K+ vaatamist.

              Siis millest sa räägid?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #427
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                Lisaks veel tal subscritpion 22K+ userit. Seal ei ole kõik eestlased ja sorteerida ei saa, aga Eesti mõistes on see väga kõva number.

                Kui võtame võrdluseks Facebooki, mis on eestlaste seas populaarsem, siis näiteks Olyl on 20k fänni, postimehel üle 100K. Minu arvates mees on väga-väga hästi õnnestunud ning kõik, kes väidavad vastupidist, ei tea marketingist sittagi või on lihtsalt kadedad.

                Kui härra sooviks ja õigesti teeks, võiks ta teenida kuus 4 digit numbri. Ma gamendusest niipalju ei tea ega youtubest palju 1 like on väärt, aga gamblingus on see kõvalt üle €1.

                EDIT: Lisaks kui tal enamus naturaalsed liked (ei ole ostnud sisse ega mõttetu sitta advertisenud), siis seda suuremaks see läheb.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #428
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Kuidas ta 4-digit numbri kuus teenida saaks?

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #429
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    Afaik like ei ole punast krossigi väärt, maksavad vaatamised ja palju videode juures olevatele reklaamidele klikitakse.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #430
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kuidas ta 4-digit numbri kuus teenida saaks?
                      Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

                      Lihtsustatult ütleme, et HDTANEL saab X mängule (näiteks Diablo) diili, et iga ostu pealt saab 10% omale. Kui tal on 23K fänni, ja ta gameplayl on 400K vaatamist ning suudab kasvõi 10% sealt ära konverteerida reaalseks ostuks, siis on see 2300 klienti. Diablo mäng maksis hmm.. €50? Sel juhul €5 kliendi pealt ehk €10K mängu eest.

                      Neid videosid võib ta teha igast mängust ja isegi kui suudab aastas müüa nii 5 mängu maha, siis see teeb €50K aasta teenistuseks ehk kuus €4K. See ei ole üleüldse halb diil.

                      See muidugi kõik suur spekulatsioon. Ma tõesti ei tea, kuidas on gamingu diilid. Kui nüüd oleks sama vend, kes mängiks pokkerit ja sama fän baas ning suudaks konverteerida kasvõi little 1% ära ehk 200 inimest näiteks PokerStarsi, kes nüüd kamba peale genevad 10 000 reiki, saaks ta 1000-3500 dollarti.

                      1% konverteerimisel peaks su fänbaas olema pm. sisse ostetud liked ehk trash liked ehk mitte naturaalsed. Neid saab osta ala €100 ja saad miski 1k+ inimest. Reeglina fänbaas tekib huvilistel, kellel meeldib antud teema (gaming), ja on nõus maksma selle eest raha (ostma mängu - pokkeri näitel, mängima pokkerit) ja õige protsent võib jääda 20-30% juurde.

                      EDIT: andu_andu sugune jõhkard isegi tänasel päeval väga hea tööga võiks teha 5-digit kuu passiivset income, aga see eeldab väga head marketingi ning tema mänguformaadis iga võitev reg on goldmine.

                      EDIT2: sinu mängupuhul (HU cash) ei tasuks see ära. saaksid lihtsalt feimi ja sulli ning raha võib tulle läbi muu allikka lootes, et keegi sind märkab.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #431
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Muidugi, kui ta PS4 raha kerjab, siis ta ei oska seda asja, aga kui ta isegi kui leidub annetajaid, ja nii väikeses mastaabis nagu €1, ja suudab kasvõi kuus €400-€500 teenida, siis on see talle +EV.

                        Vaata kasvõi telegrami. Leidub inimesi, kes annetavad, aga annetuste küsimine on kõige rumalam, aga samas lihtsam viis raha teenimiseks.

                        Ka FC prodele ütlesin, et miks küsida annetusi. Pange pead tööle, ja leiate oma nähtavus punkti. Kõik on ainult idee põhine, aga seda ma kahjuks ei saa rääkida, mis nõu ma neile andsin. Iseasi, kas nõu on hea ja teine, kas viitsitakse ise mõelda.

                        Kõige enne tõesta enda vajalikkust, ja siis tuleb ka usaldus.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #432
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                          Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #433
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
                            pp umbes 1000€ kuus

                            vähemalt nii ranka kirjutas mingi aasta tagasi umbes 3,5 promilli all oma päevikusse

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #434
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
                              Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

                              Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

                              TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

                              Kulusid ei oska isegi prognoosida.

                              EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #435
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

                                Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

                                TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

                                Kulusid ei oska isegi prognoosida.

                                EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.
                                Täiendan veel niipalju, et kui PP oleks mu üks sait, siis kulud ei oleks nii suured, aga kuna teemad kattuvad, siis saan nii kulusid hajutada. Seega on väga keeruline kommenteerida.

                                Lisaks ma ei keskendu enam pokkerile, see on affiliate seisukohalt suht perspektiivitu äri ja tulevikus läheb veel halvemaks, aga see ei tähenda, et peaksin pokkeri hülgama.

                                Pigem vastupidi: sellel aastal soovime anda siia portaali veel suurema panuse kui varasemalt. Eelmisel aastal kulus rohkem aega muudele tegevustele ja osade turgude kompimisele, mis on nüüdseks saavutanud stabiilsuse.

                                Comment

                                Working...