Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #166
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tõmba tuld siit oma libahundiga, kedagi niikuinii ei koti
    Ongi noh, käi ***** visahing.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #167
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      Kas on võimalik seadistada Starsis ntx selline auto hot key "hiirega" et paneb valitud color codingu.
      ntx: panen search player vaatan ahah multitableb. Search kinni vajutan hot key (hiire või klaveriga vahet pole) ja ongi reg märgitud.

      ?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #168
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        Hotkey kohta ei tea, Options>Player Notes all on checkbox Left-Click to assign Label vms, see lihtsustab ka märgatavalt. Ehk siis vasak klõps avatari/nime peal ja kohe saad värvi määrata.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #169
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
          http://www.oleteadlik.ee/kas-pankade...stast-tuhised/

          On sel jutul mingi tõepõhi ka või hämavad ?
          Facebookis just üks vandenõuteoreetik postitas selle ja siis üks tuttav kontrollis üle viie fatki mis seal välja toodi ja kõik olid bullshit, tõestas need siis ära seal postituse all ja selle peale öeldi talle, et need kes ''pole veel üles ärganud'' ei saagi mingit õiget informatsiooni internetist.

          Täiesti jube mis ajupesu need vandenõuteoreetikud kõik saanud on.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #170
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Katused peakohal kõigil?



            Pmst klassifitseerub orkaaniks

            Last edited by Kotkas1000; 13.12.13, 02:29.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #171
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              Tartus murrab mõnuga plekki, aga tundub, et hakkab rahunema. :)

              Comment

              • Looper
                Grinder
                • May 2013
                • 576

                #172
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                Krt, aknataga on korteri eelmiste omanike pandud ala 2m läbimõõduga satipann. Igastahes tuulega andis mingi kinnitus järgi ja nüüd see raibe peksab vastu akent.

                Kiirelt lendasin nöörijupiga aknapeale siduma, kuidagi seda jura kinni.

                Loodame ,et plastikaken peab veel natuke vastu ja homme saan mõtlema hakata, kuidas see pann 3nda korruse aknatagant kätte saada.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #173
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Tule pane kirja end Kakahirmutus. Saad posticounti ka juurde paarsada posti. Nagu maast leitud.
                  Nahui see postide arv sulle nii tähtis on ? Nagu mingi rate **** teema, et feimi rohkem oleks v ?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #174
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                    Nahui see postide arv sulle nii tähtis on ? Nagu mingi rate **** teema, et feimi rohkem oleks v ?
                    Rofl. Naljast siis aru ei saanud?

                    Ma must miljon korda öelnud, et Kaotaks üldse selle postcounti ära Avatari alt. Poleks paha idee imo.

                    Last edited by VisaHing; 13.12.13, 12:07.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #175
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Ma must miljon korda öelnud, et Kaotaks üldse selle postcounti ära Avatari alt. Poleks paha idee imo.
                      pole vaja enam öelda. postcountid on igas normaalses foorumis. kui natuke mõtled, saad aru, milleks nad olemas on.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #176
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Katused peakohal kõigil?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Katus jäi peale, aga ühe vana sireli murdis maha, hea et aia peale ei vajunud, oleks kõnnitee ka ära blokkinud ja siis oleks pidanud hommikul vara juba "avariid" likvideerima hakkama. Naabritel oli ühe vana õunapuu maha murdnud keset tüve kuskilt poolteise meetri pealt. Tundub et palju suurem torm oli kui see mis kuu tagasi välja reklaamiti.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #177
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                          Raudselt alko teemast läbi käinud, aga s*taks solid jook 4,5%. Teine hea hitt oli Leedu mingi 14,5 volline gin toonikuga. Nagu meie värvilised 5sed joogid, aga juues ikka õige piirituse põhjakas, mis mööda kõri sõitis.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #178
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            üleval punasega kirjas ju:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #179
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              üleval punasega kirjas ju:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Tänud copymast! Mul ei näita seda hetkel kuskil miskipärast.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #180
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                Minge tehke õues üks tiir, tähed sajavad :)

                                Comment

                                Working...