Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Elioni klientidele hea uudis. Kellel on 50MB net, siis neil tõuseb ka upload 50MB peale. Kellel 100MB-ne, neil tõuseb upload samuti 100MB peale :).
// Täna alustati kasutajate ümber tõstmisega aga osadel peaks juba see nii olema.
speedtest.net
Elioni klientidele hea uudis. Kellel on 50MB net, siis neil tõuseb ka upload 50MB peale. Kellel 100MB-ne, neil tõuseb upload samuti 100MB peale :).
// Täna alustati kasutajate ümber tõstmisega aga osadel peaks juba see nii olema.
speedtest.net

Comment