Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #481
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Oleneb villasest. Kui UTG postflop agg% on ligi 99% siis tasub callida ja mitte põdeda raise pärast. Siis 99% tõenäosusega on sul võimalik UTGlt rohkem raha saada. Samas tasub vaadelda ka sb ja bb peal istuvaid mängijaid ning eriti seda, et sait rigged ei oleks ja ässasid ära ei kräkitaks.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #482
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      kui callid, ei saa original raiser sind enam üle tõsta ja vaid callida. Raisedes 1.9+ saab ka original raiser omakorda üle tõsta.

      Sina võid obv alati üle tõsta regardless. Oleks ees kasvõi raise to 1 ja shoved 1.1 ja 1.2, sa pane palju tahad.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #483
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        aga pmst tos välja shipintokist imo.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #484
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          kui callid, ei saa original raiser sind enam üle tõsta ja vaid callida.
          kindel? ei julge väga vastu vaielda, aga off the top of my head ütleksin, et original raiser saab üle panna küll.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #485
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            original raiseb (1+)9bb, millele saab otsa 4.5bb raise, mis on väikesem kui original, ehk ei ole võimalik üle tõsta enam. kahekordse/suurema puhul oleks.
            Last edited by KristjanLaas; 25.11.13, 17:56.

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #486
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Reegleid võiks tunda ikka imo ennem raha peale mängima hakkamist :D

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #487
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                kindel? ei julge väga vastu vaielda, aga off the top of my head ütleksin, et original raiser saab üle panna küll.
                Original bettor saaks re-raiseda ainult siis, kui keegi teda on raisenud. Antud näites keegi UTG avangut raisenud ei ole.
                Last edited by Strawberry; 25.11.13, 19:54.

                Comment

                • Dzuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 445

                  #488
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  aga pmst tos välja shipintokist imo.
                  HAHAHAH, krambid ! :D

                  Comment

                  • rynno
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 511

                    #489
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    kas kellelgi on kogemusi/trip reporte Taiwani kohta jagada?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #490
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Full ring on ikka üliraske IMO. Enamus on ikka väga solid ja isegi kui pole mingi ime läbi solid, siis selle kompenseerivad nad suckoutidega. Kui mul oleks boti mindset, siis oleks vbl mõtet mängida.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #491
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Thoughts on iveypoker.com ? Playmoney hetkel vist, realmoney ka tulemas? Keegi juba telefoni appi proovinud ja kuidas tundub starsi appiga võrreldes, videost tundub suht solid isegi.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #492
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Alles see oli kui jõudis meediasse korteris lükkamise skandaal ja nüüd see. Mis maailmas me elame ?!
                          Viljandi kriminaaltalitus teeb kindlaks Viljandi linnas Koidu tänaval maja number 20 juures kõnniteele roosa värviga tehtud märgistuse autorit.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #493
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Alles see oli kui jõudis meediasse korteris lükkamise skandaal ja nüüd see. Mis maailmas me elame ?!
                            http://www.sakala.ajaleht.ee/2610304...leki-tekitajat
                            väga jõhker ikka. pidin ma selle avama :(... soovitan neil, kel närvikava nõrgem ja kes ennast traumeerida ei taha - ärge seda linki avage.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #494
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Ma arvan, et tegu võib udodega olla. Sõõrikujuline märge vihab just tulnukatale. Krt vahva trip võib ikka olla neil, kes mingit sõõri joonistajat taga ajavad.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #495
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                väga jõhker ikka. pidin ma selle avama :(... soovitan neil, kel närvikava nõrgem ja kes ennast traumeerida ei taha - ärge seda linki avage.
                                Usaldage pastilaad one time.

                                Võin kinnitada, et terve Viljandi elab praegu hirmus sest täna peale lõunat leiti juba uus sinine märk.
                                Õnneks krimaanlpolitsei tegeleb asja uurimisega ja vajadusel kaasatakse kindlasti abijõude maakonna jaoskondadest.

                                Comment

                                Working...