Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #421
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Ka selline võimalus on olemas http://www.pcgamer.com/2013/05/01/es...farm-bitcoins/

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #422
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Tegelt võiks selle bitcoin marketi korraks pimedaks lasta, nii et hind langeb 0,1 sendi peale, ostaks kiirelt ilge posu kokku ja siis uuesti lakke tagasi.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #423
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
        rofl, geniaalne tegelt. accidentally on siin küll veits ülepingutatud ma usun. Selline asi on nagu suht võimatu ikka.

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #424
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          http://forumserver.twoplustwo.com/29...ssion-1391620/

          Based on the Greek gaming law, we must withhold PWT from profits earned by you from gaming transactions in a player gaming session over €100 at a rate of 15% for profits from €100 to €500 and 20% on profits that exceed €500. Profits under €100 are tax free. Profits are calculated by looking at the impact of both winnings from gameplay that completed in the player gaming session and of stakes made in that session.
          Last edited by Loksutaja; 21.11.13, 21:17.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #425
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Varsti saavad vabsee fishid otsa nii ...






            Oh and...LOL

            Originally Posted by moanwingegloat
            Can't see how any Greek player will be affected by this tax.

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #426
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Kreeka fishid olid jh suht meeldivad.
              Okas jälle hinges sellisest pasast

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #427
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Oskab keegi pakkuda mingit lihtsat varianti, kuidas usd eest ltc-d või btc-d osta? Paras nikerdamine tundub olema erinevate walletite kaudu ülekannete tegemine, kontode verifitseerimine, et withdraw teha jne.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #428
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Kreeka fishid olid jh suht meeldivad.
                  Okas jälle hinges sellisest pasast

                  Usun, et kreeka fishid ei kao kuhugi selle peale.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #429
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Oskab keegi pakkuda mingit lihtsat varianti, kuidas usd eest ltc-d või btc-d osta? Paras nikerdamine tundub olema erinevate walletite kaudu ülekannete tegemine, kontode verifitseerimine, et withdraw teha jne.
                    Selle info põhjal on kindlasti oodata mulli lõhkemist.

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #430
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Olen paar päeva nüüd mänginud 50/50 kõrvale ka daalaseid 180man hypereid. Väga softid ja 2 ja 3 kohti on tulnud mitmeid. Samuti finaallaudu. Sample muidugi olematu aga t$ saavad päris kenasti tavalised dollarid. On keegi neid full time mänginud ja kas on võimalik neid biitida üldse pikema aja jooksul. Rake on tegelikult suht karm.


                      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                      Millised sngd oleks parimad (väikseima variatsiooniga) T$ läbimängimiseks, eeldades et tegemist cashi mängijaga? Ei ole suur turniirisõber.
                      Kokku umbes 700 T$.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #431
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        My name is Jerry, and I'm a self-taught National Master in chess from Pennsylvania, USA. Streams usually consist of playing speed chess with commentary, playing viewers, commentating tournaments, and chat interaction. I've been streaming the World Chess Championship matches since 2012.


                        Live male world champs kui kedagi huvitab.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #432
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #433
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            Selle info põhjal on kindlasti oodata mulli lõhkemist.
                            Meie foorumi Warren Buffett oled?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #434
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Prooovida ju võib:

                              Viljandis chipi kohvrit kellegil täna pakkuda?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #435
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Selline probleem, et kas on võimalik, et üks neiu mingi appi või jumal teab mille kaudu saab trackida mu asukohta. Tõsiselt häiriv, kas seda ja kuidas seda võimalik keelata on ?

                                Comment

                                Working...