Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!
Minul lahendati räigelt valutava hamba probleem hetkeseisuga 21€ eest, kas Tallinna hambaarst selle raha eest üldse uksest sisse laseb?
Minul lahendati räigelt valutava hamba probleem hetkeseisuga 21€ eest, kas Tallinna hambaarst selle raha eest üldse uksest sisse laseb?
Comment