Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #151
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ühte veel vaja 23 mängijaga werewolfi.
    Olemas vist teil nüüd. Maxi pani ka nime kirja.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #152
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Kui kellelgi veel foorumi kellaaeg tilti tekitab, siis seadete alt +1 GMT aitab. Enam ei kannatanud oodata, kuna boss õigeks näpib

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #153
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!


        Welcome! Let's build your Personalized Training Program

        Mida keegi arvab, fb-s üks jagas.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #154
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Klassikaline video, viisakas kaader on koos. Üheaegselt naljakas, kuid samas kurb. Kusjuures, alles hiljuti on endalgi käed värisema hakanud hommikuti, kui korralikult eelmine õhtu napsutatud sai.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #155
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Pühapäevahommik Rahvavanelase ja Potsatajaga... Oli alles võtt raisk.
            hüppa pommi, Tupac. ei söö kartuleid ja ei joo viina.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #156
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Ojah, siis pole sinuga kohe midagi peale hakata, peale Saku Originaali pehmoreklaami saatmise muidugi. :(


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Potsataja; 11.11.13, 12:20.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #157
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                originaali ka ei joo.

                Comment

                • thulesiia
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 56

                  #158
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Keegi teab öelda head hambaarsti Tallinnas või Tartus? Mujal Eestis võib ka tegelikult olla. Neti otsingu põhjal jõudsin Tallinna kliinik32 lehele, mis tundus korralik. Hammaste kontroll läheks seal 32-, augu tegemine 60-80, hammaste sügavpuhastus 80-. Süsteem seal tundus loogiline et algul tehakse põhjalik kontroll röntkeniga ja siis pannakse paika plaan, et mida vaja teha. Ise Valgast, siin ka mitmeid hambaaraste aga tahaks nagu kuskil kindlas kohas hambaid korda teha. Hambad ei valuta aga magusa söömisel on juba valu tunda umbes 4 kohas.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #159
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                    Keegi teab öelda head hambaarsti Tallinnas või Tartus? Mujal Eestis võib ka tegelikult olla. Neti otsingu põhjal jõudsin Tallinna kliinik32 lehele, mis tundus korralik. Hammaste kontroll läheks seal 32-, augu tegemine 60-80, hammaste sügavpuhastus 80-. Süsteem seal tundus loogiline et algul tehakse põhjalik kontroll röntkeniga ja siis pannakse paika plaan, et mida vaja teha. Ise Valgast, siin ka mitmeid hambaaraste aga tahaks nagu kuskil kindlas kohas hambaid korda teha. Hambad ei valuta aga magusa söömisel on juba valu tunda umbes 4 kohas.
                    Ei oska muud pakkuda kuna pole eriline hambaarsti sõber: http://www.piritahambaravi.ee/index.php?page=55&
                    Tüdruku ema töötab seal, esimene hambaarst kelle juurest lahkusin positiivsete kogemustega. Ülejäänud kordadel ägisenud ja paanikaatakke saanud suurest valust nii puurimisel kui raskete vene memmede tisside raskusest mu rinnal. Jube...

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #160
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Enamus ajast Tallinnas kristiinekeskuse vastas käinud, https://www.arst.ee/et/Andmebaasid/A...ardo-hambaravi

                      Terve pere käib seal juba 10+ aastat.
                      Tatina sittusin hambaarsti kerge trauma pärast mis tekitati ja hakkasin seal käima kuna peretuttav ka, peale seda tip top ja pole mujal käinud.
                      Last edited by qbj0hn; 11.11.13, 16:25.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #161
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Iseasi kui mõistlik on hakata Valgast päälinna sõitma hammaste raviks, äkki leiad Tartust :)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #162
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                          Keegi teab öelda head hambaarsti Tallinnas või Tartus? Mujal Eestis võib ka tegelikult olla. Neti otsingu põhjal jõudsin Tallinna kliinik32 lehele, mis tundus korralik. Hammaste kontroll läheks seal 32-, augu tegemine 60-80, hammaste sügavpuhastus 80-. Süsteem seal tundus loogiline et algul tehakse põhjalik kontroll röntkeniga ja siis pannakse paika plaan, et mida vaja teha. Ise Valgast, siin ka mitmeid hambaaraste aga tahaks nagu kuskil kindlas kohas hambaid korda teha. Hambad ei valuta aga magusa söömisel on juba valu tunda umbes 4 kohas.
                          Admirali hambaravi, parim, kus ealses käinud olen. Arstid tõeliselt tasemel.

                          Comment

                          • thulesiia
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 56

                            #163
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            No mõte selline, et kui juba korraga tallinna minna kellegile külla näiteks, siis saab ajastada hambarstil käigu ka. Aastas korra käiks maksimum hambaarsti juures, reaalsuses vast 2 aasta tagant.

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #164
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              http://games.adultswim.com/robot-uni...line-game.html hf

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #165
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Lol tuli meelde kui keska lõpus käisime tasuta hambakontrollis. Arst ütles, et suu korras, next pls. Veidi aega hiljem tüdruku ema vaatas suhu ja ütles sisuliselt, et mees sul sahtel täiesti sassis/aukus ja peaks breketid peale viskama. Nüüd ma siis grindingi brekude raha :D

                                Aga jah, hambad hoidke korras ja olgu see kui valus tahes, käige enne 19 saamist nii palju kui võimalik sahtlit parandamas, meeletud summad hakkavad hiljem minema täiskasvanuna. Ja parandada tuleb nagunii, kui 40seks saades ei soovi beebipüreesid neelata/proteese suhu liimida.

                                Comment

                                Working...