Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #136
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Lõbusamatel teemadel, ehk kuidas mardijooks on möödunud?

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #137
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      mida sa siin ei usu, alustasid ju sealtsamast sõitu, natuke laperdas ja pani lauba ju

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #138
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Täiesti randomilt keset und uksekell, mõtlesin, et sõber ilmus platsi enne pidu. Johhaidiii, 2 üpriski noort Mardisanti. Tegivad oma kohustusliku "Laske sisse mardisandid..." laulu ära, vuristasid ühe mõistatuse ette millele obv vastata ei osanud. Tänutäheks jõhvika kohuke ja purk hapukapsast. Sajebiis, kott oli poistel üpriski täis vähemalt.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #139
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Täiesti randomilt keset und uksekell, mõtlesin, et sõber ilmus platsi enne pidu. Johhaidiii, 2 üpriski noort Mardisanti. Tegivad oma kohustusliku "Laske sisse mardisandid..." laulu ära, vuristasid ühe mõistatuse ette millele obv vastata ei osanud. Tänutäheks jõhvika kohuke ja purk hapukapsast. Sajebiis, kott oli poistel üpriski täis vähemalt.
          lol wp :D

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #140
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Oh the irony.

            Sõidukit juhtinud Madis oli Läänemaal tuntud rallisõitja. Ta oli teisipäeval Facebookis jaganud pilti, millel oli politseinik kiirusmõõdikuga ning kiri «Iseenda matustele pole vaja kiirustada! See on su elu suurim viga ja tegu, mida sinu lähedased ei andesta.»

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #141
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Jagas seda pilti sellise kirjaga ja nädalavahetusel rallitas koomaspeaga ringi. WP!
              Ilmselge märk, mida ei osanud lugeda.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #142
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Tekkis selline mõte vaadates Austraalia talendi show finaali, asi kestab mingi ulme aja kokku, äkki 2 tundi vms, aga täpselt vahetult enne võitja avaldamist ütles saatejuht laval, et kohe kohe hakkab sellelt telekanalilt mingi uus tv sari jooksma ja siis lükatakse 3-4 minutine seriaali treiler peale. Kas selline asi on eetiline üldse?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #143
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  See on äri. Lihtsamalt öeldes reklaami ostmine prime timele

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #144
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    davai, davai, 6 tolgust on wolfi juurde vaja. regama ja ruttu.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #145
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      davai, davai, 6 tolgust on wolfi juurde vaja. regama ja ruttu.
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...336#post558336
                      Teisisõnu viite kallist kaasfoorumlast libahundi mängu juurde vaja. Hea võimalus kõigil tulla tõestada oma meta tasandi ehedust, mis strat alafoorumis paljude teiste kaheldava väärtusega häma varju on jäänud. Ajalugu näidanud, et tühipalja kogemuse arvelt ei tee ära midagi, õnnefaktor puudub ja võidutsevad vaid kõige nupukamad. Mõnu mänguilu arvelt aga jagub kõigile ja kvaliteetmeelelahutus on selle läbi garanteeritud.

                      Comment

                      • Ahv Kongost
                        Bännitud
                        • Nov 2013
                        • 193

                        #146
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        davai, davai, 6 tolgust on wolfi juurde vaja. regama ja ruttu.
                        Võtke osa jah kõik. Tõotab väga huvitav mäng tulla.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #147
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Pühapäevahommik Rahvavanelase ja Potsatajaga... Oli alles võtt raisk.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #148
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            See võiks Saku Originaali reklaamiks olla IMO, kõik pehmod oleks sillas. Solid värin ikka. Millest see kätevärin tekib nagu, mis protsessid seal taga on täpsemalt?
                            Last edited by Vandalar; 10.11.13, 17:45.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #149
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              See on äri. Lihtsamalt öeldes reklaami ostmine prime timele
                              selles ongi asi, et telekanalid teevad seda oma saadete ja toodetega, ei arvagi et see keelatud oleks, lihtsalt kui eetiline selline asi ärimaailmas on

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #150
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Ühte veel vaja 23 mängijaga werewolfi.

                                Comment

                                Working...