Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #121
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    ETV traditsiooniline heategevussaade «Jõulutunnel» kogus raskustesse sattunud inimestele toiduabi korraldavale Toidupangale 208 154 eurot annetusi.


    +




    Alati on huvitav, kui kasutada olev raha osatakse ideaalilähedaselt ära kulutada. Samas numbrid on üldjoontes loogilised ja midagi eriti kõrvale panna ei anna. Teiselt poolt on imelik, et kui väidetavalt saadi toidukaupa 1 400 000 euro väärtuses, siis miks jagada 1/3 sellest ainult paarisajale perele Tallinnas?

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #122
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      20% keskmiselt worldwide
      Aga näiteks:
      Give and volunteer with confidence by using Charity Navigator's ratings and resources to find highly rated charities that align with your passions and values.


      3,8% läheb ainult abivajajatele.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #123
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        Keskmiselt
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #124
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          Anywho, sain lõpuks kõik asjad ostetud ja ära viidud. Viimased asjad peaksid lähipäevil jõudma abivajajateni.
          Peamised asjad mis läks vaja olid jalanõud, joped, püksid jm. Samuti saime ühele perele narivoodi, madratsid ja tekid. Osadele veel ka voodilinu. Osa rahast läks ka perekeskuse tugilaste toa sisutuseks - lauamängud, kus lapsed ja nende tugiisikud saavad aega veeta.
          Tänud kõigile kes annetasid!
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Pilte kõigest ei ole, st madratsid ja voodi läksid kojutellimusega ja ühed jalanõud ka puudu
          Kui keegi annetajast tahab näha koopiad tšekkidest + tabelit, siis andke teada.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #125
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            Tubli töö !

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #126
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Küsimus selline, et mul terve ports vanu riideid tekkind, mida enam ei kanna ja tahaks ära viia kuskile. Kas mingi konteiner, ülemiste taga oli üks riietekonteiner on solid valik või on mingi parem koht kuhu viima peaks?

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #127
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                Kopli kandis sadama juures kusagil lastekodu, aadressi ei mäleta. Ma viisin sinna

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #128
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  Peaasi, et mingite türanahkade-edasimüüjate kätte ei vii. Vabandan keelekasutuse pärast, kuid vanade riietega hangeldajad on värdjad.
                  Last edited by Kotkas1000; 05.03.14, 18:25.

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #129
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Peaasi, et mingite türanahkade-edasimüüate kätte ei vii. Vabandan keelekasutuse pärast, kuid vanade riietega hangeldajad on värdjad.
                    +1. Pigem asjalik lastekodu leida või usaldusväärne isik. Ega kunagi ei tea lastekodu kasvatajaid ka, viivad endale koju ja parseldavad maha netis.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #130
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      +1. Pigem asjalik lastekodu leida või usaldusväärne isik. Ega kunagi ei tea lastekodu kasvatajaid ka, viivad endale koju ja parseldavad maha netis.
                      Kui Nike asju viid siis kindlasti :D

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #131
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        kui keegi tahab see aasta annetust teha, siis tean neid tüüpe veits ja tundub äge mõte - http://www.hooandja.ee/projekt/eesti...igat-vallutama
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #132
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          kui keegi tahab see aasta annetust teha, siis tean neid tüüpe veits ja tundub äge mõte - http://www.hooandja.ee/projekt/eesti...igat-vallutama
                          Eestvedaja Jüri on mu kursavend, kes on tõesti väga tore inimene.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #133
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            Jürgen samast pundist oli mu kursavend ja ka väga tore inimene!

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #134
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              rip lõustamobiil.
                              Maanteedel viljeldud suured kiirused niidavad Eesti räppareid viimasel ajal jalust nagu loogu. Kui hiljuti tegi Suur Papa endale hirmsasti haiget, kui oma tsikli hunnikusse sõitis, siis tänane päev sai viimaseks Beebilõusta kurikuulsale Lõustmobiilile.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #135
                                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                                rip

                                Comment

                                Working...