Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013
+
Alati on huvitav, kui kasutada olev raha osatakse ideaalilähedaselt ära kulutada. Samas numbrid on üldjoontes loogilised ja midagi eriti kõrvale panna ei anna. Teiselt poolt on imelik, et kui väidetavalt saadi toidukaupa 1 400 000 euro väärtuses, siis miks jagada 1/3 sellest ainult paarisajale perele Tallinnas?
+
Alati on huvitav, kui kasutada olev raha osatakse ideaalilähedaselt ära kulutada. Samas numbrid on üldjoontes loogilised ja midagi eriti kõrvale panna ei anna. Teiselt poolt on imelik, et kui väidetavalt saadi toidukaupa 1 400 000 euro väärtuses, siis miks jagada 1/3 sellest ainult paarisajale perele Tallinnas?


Comment