Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #76
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    võib ka Starsis annetada imo

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #77
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      ..aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.
      // thread imo..

      ma ei saa aru, kuidas nii pikalt saab üldse vaielda sellise asja üle. ok, karupoeg, laas ja teised - teie nägemus on selge, miks aga ei või FC Pokkeriprod endiselt listis olla ja lasta inimestel ise oma valikuid teha ?!

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #78
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
        Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

        Last edited by Rigged; 21.11.13, 10:09.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #79
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          godspeed ja fyte - väga tabavad postid.

          rigged pakutud variant väga hea samuti

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #80
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #81
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #82
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                @4. hoilaa ebareaalne on 1500€ kütte peale talvel panna ju. Seal peaks küll midagi muud mõtlema, kui seda kallist asja üleval hoida. Enda kodus hoiaks ma 1500€ eest vähemalt 10 aastat elamise soojas.

                @3. Sõbral on narivoodeid laos ning peaksin saama pool-muidu. Kui sinu plaan toetamisele läheb siis ilmselt sebingi mingi narivoodi annetuseks ja siis jäävad veel madratsid jms.
                Last edited by TaistoJ; 28.11.13, 06:54.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #83
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  ty, enda arvates on ka see küte liiga kallis. tahad täpsustan, miks see nii on?

                  e: kui peaks see perekeskuse variant jääma, siis obv kõik tšekid ja asjad tulevad.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #84
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    keegi võiks mingid variandid üles panna (ala pokkeriprod, loomad, lastekodud vms niki pakutud variandid) ja koguma hakata raha. Muidu jääb way viimasele minutile

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #85
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
                      Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

                      http://indrek05.blogspot.com/
                      Annaks ka oma väikese osaluse just siia.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #86
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        ma panen otse siia seega läheb foorumist tiba kaarega mööda, aga vähemalt asja ette. Lisaks jagasin linki ka fb-s et äkki keegi veel leiab, et võiks rõõmu tuua lastele.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #87
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Annetamise point olekski teistele headmeelt teha, mitte näidata kui helde ollakse, endale meeldiks näiteks anonüümseks jääda. Aga hea valik (Y).

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #88
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            Kas toimub midagi see aasta ?:)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #89
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              anywho, paistab, et väga midagi ei toimu. kes tunneb, et tahab annetada lastele, st tallinna perekeskusele, võib seda teha minu kontole. võib ühendust võtta skypes/fb/pm ja anda konkreetselt teada, kuhu raha läheb. kui ei, siis suhtlen personaliga ja kasutan enda parima äranägemise järgi. Obv kõik tšekid ja asjad on olemas. usun, et usaldusväärsusega probleeme ei peaks olema, a kui moded peavad vajalikuks, võite postituse ära kustutada.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #90
                                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                                Kahju, et keegi organiseerimist enda õlule seekord ei võtnud, aga ärge jumala eest sellepärast annetamata jätke! Oma panuse andsin swedbanki kaudu Eesti Loomakaitse Seltsile.

                                Comment

                                Working...