..aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.
// thread imo..
ma ei saa aru, kuidas nii pikalt saab üldse vaielda sellise asja üle. ok, karupoeg, laas ja teised - teie nägemus on selge, miks aga ei või FC Pokkeriprod endiselt listis olla ja lasta inimestel ise oma valikuid teha ?!
niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
1. Perekonnas 5 last: 14-aastane tüdruk. 13-aastane tüdruk, 11-aastane poiss, 7-aastane poiss ja peagi aastaseks saav pesamuna. Ühelgi lapsel pole talveks kindaid. 10-aastasel tüdrukul puudub voodi ja madrats, magab kas põrandal mingis sahtli moodi asjanduses või eesruumis nurgadiivanil. Voodipesuga on ka asjad halvad-kõigil lastel pole padjapüüregi, muust rääkimata.
2. Pere, kes on suvel Eestisse saabunud. Üksikema, kellel on täiskasvanud tütart, 11-aastane tütar ja 2-aastane tütar. Kõik pereliikmed vajavad talveriideid, sest talve ja lumega pole varem pidanud arvestama.
3. Peres on kolm last: poiss 4a, tüdruk 7a, tüdruk 12a. Pere vajadused: kahene narivoodi ja sobivad madratsid, sobivad nii kasutatud kui uued, hinnaklass uuena ilmselt koos madratsitega umbes 250. Lisaks vajavad 2 üheinimese tekki (150x210) ja kaks tavamõõdus patja (50x60) koguhinnaga umbes 50 euri. Nooremale tüdrukule vaja talvesaapaid suurusele 33 ja talvepükse, pikkust ei osanud öelda. Poisile vaja talvesaapaid suurusele 27 ning kombekat (võib olla ka jope+ püksid suurusele 104. Vanemale tüdrukule vaja jopet, suurust ei osanud öelda aga lasteriietel saab aastate järgi osta, ning talvesaapaid suurusele 36.
4. Neljandas peres on kaks last: pea kolmeseks saav tüdrukutirts ja tema 9a õde. Nooremale oleks vaja kombekat ja jopet suurusele 96cm, vanemale vaja talvejopet suurusele 152 ja talvesaapaid suurusele 38. Samuti on sellel perel suur probleem talveküttega. Maja köetakse kalli õliküttega, mida sel aastal rahanappuses ei ole varutud, müüakse seda alates 500 liitrist, talveks kulub u 1500 liitrit. 500l hind umbes 500 eurot.
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
1. Perekonnas 5 last: 14-aastane tüdruk. 13-aastane tüdruk, 11-aastane poiss, 7-aastane poiss ja peagi aastaseks saav pesamuna. Ühelgi lapsel pole talveks kindaid. 10-aastasel tüdrukul puudub voodi ja madrats, magab kas põrandal mingis sahtli moodi asjanduses või eesruumis nurgadiivanil. Voodipesuga on ka asjad halvad-kõigil lastel pole padjapüüregi, muust rääkimata.
2. Pere, kes on suvel Eestisse saabunud. Üksikema, kellel on täiskasvanud tütart, 11-aastane tütar ja 2-aastane tütar. Kõik pereliikmed vajavad talveriideid, sest talve ja lumega pole varem pidanud arvestama.
3. Peres on kolm last: poiss 4a, tüdruk 7a, tüdruk 12a. Pere vajadused: kahene narivoodi ja sobivad madratsid, sobivad nii kasutatud kui uued, hinnaklass uuena ilmselt koos madratsitega umbes 250. Lisaks vajavad 2 üheinimese tekki (150x210) ja kaks tavamõõdus patja (50x60) koguhinnaga umbes 50 euri. Nooremale tüdrukule vaja talvesaapaid suurusele 33 ja talvepükse, pikkust ei osanud öelda. Poisile vaja talvesaapaid suurusele 27 ning kombekat (võib olla ka jope+ püksid suurusele 104. Vanemale tüdrukule vaja jopet, suurust ei osanud öelda aga lasteriietel saab aastate järgi osta, ning talvesaapaid suurusele 36.
4. Neljandas peres on kaks last: pea kolmeseks saav tüdrukutirts ja tema 9a õde. Nooremale oleks vaja kombekat ja jopet suurusele 96cm, vanemale vaja talvejopet suurusele 152 ja talvesaapaid suurusele 38. Samuti on sellel perel suur probleem talveküttega. Maja köetakse kalli õliküttega, mida sel aastal rahanappuses ei ole varutud, müüakse seda alates 500 liitrist, talveks kulub u 1500 liitrit. 500l hind umbes 500 eurot.
@4. hoilaa ebareaalne on 1500€ kütte peale talvel panna ju. Seal peaks küll midagi muud mõtlema, kui seda kallist asja üleval hoida. Enda kodus hoiaks ma 1500€ eest vähemalt 10 aastat elamise soojas.
@3. Sõbral on narivoodeid laos ning peaksin saama pool-muidu. Kui sinu plaan toetamisele läheb siis ilmselt sebingi mingi narivoodi annetuseks ja siis jäävad veel madratsid jms.
keegi võiks mingid variandid üles panna (ala pokkeriprod, loomad, lastekodud vms niki pakutud variandid) ja koguma hakata raha. Muidu jääb way viimasele minutile
ma panen otse siia seega läheb foorumist tiba kaarega mööda, aga vähemalt asja ette. Lisaks jagasin linki ka fb-s et äkki keegi veel leiab, et võiks rõõmu tuua lastele.
anywho, paistab, et väga midagi ei toimu. kes tunneb, et tahab annetada lastele, st tallinna perekeskusele, võib seda teha minu kontole. võib ühendust võtta skypes/fb/pm ja anda konkreetselt teada, kuhu raha läheb. kui ei, siis suhtlen personaliga ja kasutan enda parima äranägemise järgi. Obv kõik tšekid ja asjad on olemas. usun, et usaldusväärsusega probleeme ei peaks olema, a kui moded peavad vajalikuks, võite postituse ära kustutada.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
SWEDBANK 221046920509 Nikolai Kunitsõn
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Kahju, et keegi organiseerimist enda õlule seekord ei võtnud, aga ärge jumala eest sellepärast annetamata jätke! Oma panuse andsin swedbanki kaudu Eesti Loomakaitse Seltsile.
Comment