Võiks jätkata seda traditsiooni ka see aasta. Endal plaanis annetada 10% novembri kasumist minimaalselt €300. Kes veel liitub?
Ja kellele annetada võiks?
Ise annetaks pool FC PP'le ja pool mingisugusele lastega seotud asutusele/ettevõtmisele/üritusele.
Kui peaks veel olema huvilisi jõuluchallenge'is osalema, kas teeme mingisugust ülevaadet vms ka nt nädalas korra?
Ja kellele annetada võiks?
Ise annetaks pool FC PP'le ja pool mingisugusele lastega seotud asutusele/ettevõtmisele/üritusele.
Kui peaks veel olema huvilisi jõuluchallenge'is osalema, kas teeme mingisugust ülevaadet vms ka nt nädalas korra?
Comment