Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Võiks jätkata seda traditsiooni ka see aasta. Endal plaanis annetada 10% novembri kasumist minimaalselt €300. Kes veel liitub?

    Ja kellele annetada võiks?

    Ise annetaks pool FC PP'le ja pool mingisugusele lastega seotud asutusele/ettevõtmisele/üritusele.

    Kui peaks veel olema huvilisi jõuluchallenge'is osalema, kas teeme mingisugust ülevaadet vms ka nt nädalas korra?
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Annetaks ka võimaluste piires :)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Mõtlesin juba ükspäev, et võiks seekord varakult käima tõmmata selle teema, tubli muru.
      Ise olen ka in.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #4
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        IN, tubli algatus!

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #5
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          In,
          loomad võiks ka jälle variant olla.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
            In,
            loomad võiks ka jälle variant olla.
            loomad < lapsed

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              loomad < lapsed
              lapsed>loomad>visahing

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                Üritan mingi päev eelmise aasta tagasiside ka kirja panna!

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  Pump. Hoiame elu sees teemal. Pakkuge välja, kellele, mis asutusele või üritusele annetada ja ühtlasi kutsuks ka osalema.

                  Kui keegi on jõuluchallenge'ist huvitatud, siis pole veel hilja liituda. Endal erilisi eesmärke ei ole, lihtsalt õppida ja hästi mängida. Hetkeseis on umbes $6,5k plussi, aga nagu turniiridega ikka võib see veel oluliselt muutuda, mõlemale poole. 10% siis läheb annetuseks.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #10
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    ka in,lapsed või loomad oleks teema!

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Üritan mingi päev eelmise aasta tagasiside ka kirja panna!
                      Normaalne mees olen!
                      Aga, on plaan miskit korraldada?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #12
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        Mina panustaks ka mingi summa, kui asi käima peaks minema.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #13
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Kõik võiksid iseenesest välja pakkuda, millised oleks selleaastased annetamise sihtkohad? Inimesed, loomad ja pokkeriprod jälle?

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #14
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            Pokkeriprood ju prood,saavad ise hakkama,on palju muid gruppe kus seda raha tõeliselt vaja läheb,imo!

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Pokkeriprood ju prood,saavad ise hakkama,on palju muid gruppe kus seda raha tõeliselt vaja läheb,imo!
                              see arutlus on iga talv jõudnud samale tulemusele - kui ei meeldi, toeta muud. minu isiklikust seisukohast on spordivõistkondade (ka amatöörid) toetamine igati OK, eriti kui see klubi ka seda foorumit esindab.

                              Comment

                              Working...