Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #601
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Objektiivne hinnang browseritele:

    firefox >>>>>> kõik muu sitt

    Vastu pole mõtet vaielda - näitate lihtsalt, kui rumalad olete. Pole põhjust kasutada inferior closed-source browsereid nagu nt chrome, mis kuulub reklaamifirmale.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #602
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Endale sobib ka Opera kõige rohkem, aga youtubes streigib.
      Arvuti kisab ammu formati järgi.


      Käisin paar kuud tagasi onu juures, kes kasutab Explorerit....Jube piin oli vaadata =D.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Mis sul YouTubes toimub siis? Mul endal FF ja jama algas mingi 2 kuud tagasi umbes. Kohati videod hanguvad, aegajalt avades mingi video ei hakka tööle. Peab sinna ribapeale klikkama mitu korda. Vahest refeshima lehte jne.

      Peaks vist Operat proovima

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #603
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Jookseb poole peal vahest kokku, ja mid size-i screeni ei saa panna.(full screen ja standard väike sizing)
        Tundub, et nüüd peab käima Operaga FB-s ja Firefoxiga youtubes...
        Formatit vajab kõik see jama ....

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #604
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          ise üle mingi 6-7a kindlasti Operat kasutanud ja pole kordagi mõelnud, et vahetaks FF või Chrome vastu vms.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #605
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Okei läksin ka Operale üle ja hoopis teine tera. Youtubes 10x kiirem ja probleemivabam.

            thx.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #606
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Objektiivne hinnang browseritele:

              firefox >>>>>> kõik muu sitt

              Vastu pole mõtet vaielda - näitate lihtsalt, kui rumalad olete. Pole põhjust kasutada inferior closed-source browsereid nagu nt chrome, mis kuulub reklaamifirmale.
              Lol, Firefox pole ammu enam tipp, aina rohkem alla käinud.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #607
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Põline FF kasutaja ja võib nõstuda, crashib, lagib jms paska järjest rohkem.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #608
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Firefox is new IE

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #609
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Lol, Firefox pole ammu enam tipp, aina rohkem alla käinud.
                    Ainuke, kes konkurentsi pakub on Google Chrome, mis on reklaamifirma closed-source malware. (See pole vandalari tinfoil teooria, võid ise terms of service lugeda)

                    Et chrome kasutada peab midagi väga head vastu saama. Average kasutaja jaoks on olulised ilmselt kiirus ja memory usage -- FF25 on mõlemas parem, kui chrome.

                    Firefox on open-source, väga customizable, about:config, about:addons jms. Igat pidi superior.

                    Kes te kirjutasite siin, et teil crashib jne - kas teil on firefox ikka up to date (FF25) ja kui vaatate youtube videosi jms siis flash player updated?

                    Mul pole kordagi crashinud - ju olen õnnesärgis sündinud.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Firefox is new IE
                    Let me guess, [digis] sai vähe tärne?

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #610
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Prg Tln olympsis cashi ka on ?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #611
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Prg Tln olympsis cashi ka on ?
                        Either something is wrong or the page doesn't exist.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #612
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Ainuke, kes konkurentsi pakub on Google Chrome, mis on reklaamifirma closed-source malware. (See pole vandalari tinfoil teooria, võid ise terms of service lugeda)

                          Et chrome kasutada peab midagi väga head vastu saama. Average kasutaja jaoks on olulised ilmselt kiirus ja memory usage -- FF25 on mõlemas parem, kui chrome.

                          Firefox on open-source, väga customizable, about:config, about:addons jms. Igat pidi superior.

                          Kes te kirjutasite siin, et teil crashib jne - kas teil on firefox ikka up to date (FF25) ja kui vaatate youtube videosi jms siis flash player updated?

                          Mul pole kordagi crashinud - ju olen õnnesärgis sündinud.



                          Let me guess, [digis] sai vähe tärne?
                          Enne oli muu sitt, nüüd pakub konkurentsi? Debiilik.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #613
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Enne oli muu sitt, nüüd pakub konkurentsi? Debiilik.
                            Tehniliselt pakub konkurentsi aga see pole alati kõige tähtsam ja on muud tegurid, mis muudavad ta sitaks. (mu posti esimene lõik)

                            Mille alusel mind debiilikuks nimetad?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #614
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              ??????

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #615
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Ise toodad samamoodi paska nagu me kõik (Firefox >>>>>> muu sitt [incl. Chrome] on ilmselge liialdus) ja kui öeldakse midagi mis sinu seisukohtadega vastuollu läheb üritad endaarust üliteravalt alati ära panna.

                                Antud teemal tegelt ei tea ja ei huvita ka mis on parim jne, ütlesin lihtsalt for fun, et Firefox on uus IE. Ise kasutan Chromet, meeldib, et Google kontoga sisse logid siis bookmarkid igas arvutis, other than that võib IE ka minupoolest olla.

                                Comment

                                Working...