Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Objektiivne hinnang browseritele:
firefox >>>>>> kõik muu sitt
Vastu pole mõtet vaielda - näitate lihtsalt, kui rumalad olete. Pole põhjust kasutada inferior closed-source browsereid nagu nt chrome, mis kuulub reklaamifirmale.
Objektiivne hinnang browseritele:
firefox >>>>>> kõik muu sitt
Vastu pole mõtet vaielda - näitate lihtsalt, kui rumalad olete. Pole põhjust kasutada inferior closed-source browsereid nagu nt chrome, mis kuulub reklaamifirmale.

Comment