Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Ma mõtlesin rohkem kontekstis psühhiaater vs psühholoog. Psühholoogid ei saa ravimeid välja kirjutada, sest nad ei ole arstid.
Perearst teoorias ehk isegi saaks rahusteid välja kirjutada, aga see oleks arstkonnas halva maiguga ja mitte-eetiline käitumine.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Perearst teoorias ehk isegi saaks rahusteid välja kirjutada, aga see oleks arstkonnas halva maiguga ja mitte-eetiline käitumine.
Comment