Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #196
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Või on Bin Laden endiselt elus ja plaanib Eestit vallutada. Üks kahest.
    Põhja Korea tuleb ennem

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #197
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Põhja Korea tuleb ennem

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #198
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        See on kuidagi nii obvious, et kogu selle valimistralli ja stuntide taga on keegi USA-st palgatud Public Relations nõunik. Nii ameerikalik maitse on küljes.
        Vähemalt 2/3 häältest läheb KE/RE ühisesse katlasse, seega küsimus on pigem selles, kumba erakonda ta nõustab enne lõunat ja kumba pärast lõuna.

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #199
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Küsimus targale inimesele maksude kohta.
          Tellisin USA netipoest vesipiibu tubakat 400g. Hind oli umbes 25 euri tubakas + 20 transport.
          Nüüd jõudis kaup Eestisse, sain teate tolliformaalsuste tegemiseks. Saatsin maksekoopia, mis tõestas kauba maksumuseks 45 euri. Lisaks loen välja paberilt, et lähetusmaaks on Saksamaa, päritolumaa tühjaks jäetud.
          Täna tuli postiljon dokumentidega koju ning maksud olid kokku 87 euri.
          Minu arvutuste kohaselt oleks summa pidanud ligi 40 euri vähem olema.
          Tabelis on toodud maksud nõnda:
          4TT 24,4 eur. (See on tubakaaktsiis 61eur/kg)
          A00 33,32 eur. See maks tekitab küsimusi. Tegemist on tööstuskaupade maksuga, millle määr peaks olema 6%. Esiteks, kas tubakas on üldse tööstuskaup ning miks on minul selle määraks märgitud 74,9% ?
          Kolmandaks käibemaks B00, 20,44eur, mis on arvestatud kauba maksumuse + teise 2 maksu summa pealt.
          Lisaks veel posti teenustasu tolliformaalsuste tegemise eest 9 eur.
          Last edited by ziimukaz; 10.10.13, 16:27.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #200
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Ma ei tea, aga 6m ei ole vist minu jaoks. Muuseas, see set, mille ma ühel vbl foorumivennal kinni maksin oli juhus. Anyway back to the point, gentlemen. Ak preflop, tavaline, standard, üsna obvious 3b-4b ai, kuna vastase 4b oli INSANE, vastasel A6, kõik kuni riverini ok, siis tuli riveri kaart kerge delayga, mitte nii nagu turni kaart või riveri kaart tavaliselt maha kukub, vaid FCKING DELAYGA ja tuli 6. Ok, ma saan aru, variance, vahest lihtsalt leidub lauas vend, kes erinevalt 99,99% populatsioonist läheb pasaga pf ai, juhtub. Aga delay? What about that? Äkki teeks nii, et kõik kaardid fcking kukuvad lauda täpselt õige vahega, mitte nii, et kui suckout tuleb, siis on enne seda MÕTTEPAUS.
            Last edited by Vandalar; 10.10.13, 17:49.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #201
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Kas keegi laenaks nädalavahetuseks GTA V-te? Ma konsooli juba sain, aga mängu tahaks ka proovida. Üheks nädalavahetuseks osta ja hiljem müüa on killer. Kellel usaldusega probleeme on, siis vast siin mõni olijam vouchib või allkirjastame lepingu koos üleandmise aktiga. Sobib nii Tallinn kui Tartu.

              Pls make my weekend fun!

              xD

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #202
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



                ----



                alates 2:10 lol :D
                Last edited by VisaHing; 10.10.13, 20:15.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #203
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ma ei tea, aga 6m ei ole vist minu jaoks. Muuseas, see set, mille ma ühel vbl foorumivennal kinni maksin oli juhus. Anyway back to the point, gentlemen. Ak preflop, tavaline, standard, üsna obvious 3b-4b ai, kuna vastase 4b oli INSANE, vastasel A6, kõik kuni riverini ok, siis tuli riveri kaart kerge delayga, mitte nii nagu turni kaart või riveri kaart tavaliselt maha kukub, vaid FCKING DELAYGA ja tuli 6. Ok, ma saan aru, variance, vahest lihtsalt leidub lauas vend, kes erinevalt 99,99% populatsioonist läheb pasaga pf ai, juhtub. Aga delay? What about that? Äkki teeks nii, et kõik kaardid fcking kukuvad lauda täpselt õige vahega, mitte nii, et kui suckout tuleb, siis on enne seda MÕTTEPAUS.
                  Online pokker on rigged, proovi LIVE mängu.

                  Ma eile proovisin, oli rigged.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #204
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Ma just tulin live mängust, hoia kahe käega peast kinni, kui rigged see oli.
                    Last edited by Dogers; 10.10.13, 23:04.

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #205
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      ajuvaba

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #206
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Ei, tore küll, mul läheb graafik üles mäge, nii et pole mõtet seda teemat ka ajama nüüd hakata, et ei oska mängida. Lihtsalt kas keegi annaks mulle seletuse, miks mõne väga ulmelise flopi puhul ja veel ulmelisema käega pf ai puhul peab laud hanguma või miks riveri lauda tulles, kui see river on "ootamatu" hea kaart underdogile, cooler if you will, siis on delay pikem, kui turni kaardi kukkudes? Why- kas see on määratud softi poolt nii, et mingid kindlad delayd on kaardi tulemise jaoks ja kui sellist delayd ei ole tänava kaupa määratud, siis miks vahest see delay just nii satub tulema, sellistes sit(u)(a)tsioonides? Kas kaartide lauda tulemise delay jaoks on standard olemas?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #207
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ei, tore küll, mul läheb graafik üles mäge, nii et pole mõtet seda teemat ka ajama nüüd hakata, et ei oska mängida. Lihtsalt kas keegi annaks mulle seletuse, miks mõne väga ulmelise flopi puhul ja veel ulmelisema käega pf ai puhul peab laud hanguma või miks riveri lauda tulles, kui see river on "ootamatu" hea kaart underdogile, cooler if you will, siis on delay pikem, kui turni kaardi kukkudes? Why- kas see on määratud softi poolt nii, et mingid kindlad delayd on kaardi tulemise jaoks ja kui sellist delayd ei ole tänava kaupa määratud, siis miks vahest see delay just nii satub tulema, sellistes sit(u)(a)tsioonides? Kas kaartide lauda tulemise delay jaoks on standard olemas?

                          PSis ma pole küll kahtlaseid delaysid tähele pannnud

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #208
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Imo Starsi probleemid.
                            Lühimälu ja tähelepanu on häiritud, reaktsiooni aeg ja käelised oskused, kaasaarvatud auto juhtimine on häiritud.

                            Kõige sagedamad ebameeldivad kõrvaltoimed on hirm ja paanika, kuid võib esineda ka depersonalisatsioon ja paranoia ning hallutsinatsioonid.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #209
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



                              Lihtsalt teadmiseks, keda -andres- tsiteerib. Minu perearst on ka meditsiini osas kordi targem, kui see tädike.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #210
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Kui ausaks jääda, siis võtsin esimese kirjelduse, kus uimasus, reaalsustaju ja hallukad märgitud olid.

                                Comment

                                Working...