Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #166
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Sa Vandalar arvad sama, et julma karistusega midagi muudad selles olukorras ?
    ldo?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #167
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Narkomendi tunnused on täitsa olemas
      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
      Mis kallekusta jutus valet on ? Sa Vandalar arvad sama, et julma karistusega midagi muudad selles olukorras ?
      Hoopis teisest teemast käis jutt, kui ma selle mendiameti kohta küsisin.
      Aga tulles selle case'i juurde, siis IMO on kallekusta põhimõte, et politsei on pigem lepitaja ja rahutagaja õige, kuid antud olukord kõlas ju väga sedamoodi, et oma poisile tehti sidemete tõttu erand.
      Last edited by Vandalar; 09.10.13, 16:59.

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #168
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        patrulli ülesanne ongi leida asjale võimalikult rahumeelne lahendus ja takistada edasist kuritegevust.
        Narkojoobes agro venna tänavale laskmine takistab kuidas ?
        Kuigi tapmise eest kinni istunud venna jaoks üks öö kaineris poleks midagi, ei oleks tal vähemalt sellel õhtul kellegile enam võimalik viga teha.

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #169
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Peale politsei kohal käimist läks tüüp ju minema ja probleem sai lahenduse. Patrullpolitsei sekkumist oligi vaja, et antud probleem saaks lahenduse. See, et kas ta on kunagi varem millegi eest kinni istunud ei oma antud olukorras tähtsust ega tohikski omada. Samahästi kui tuleb kaebus, et mingis korteris mängib muusika liiga kõvasti ja käib läbu, kohale tuleb politsei, korteriomanik saab asjast ilusti aru ja lubab muusika vaiksemaks panna, kuid politsei hakkab ühekaupa tüüpe platele vedama kuna üks nendest on varem purjus peaga sõitnud (et ta seda täna teha ei saaks) teine on purjus peaga naisele lõuga andnud, kolmas on ujuma läinud jne... Kas sellises olukorras oleks õige kogu punt koos korteri omanikuga plate peale viia??? Plate peale viimine ei ole karistus vaid pigem variant, et inimene ei vedeleks joobes peaga kuskil tänaval ega saaks sattuda mõne peksmise või röövimise ohvriks või ei külmuks surnuks jne. Eelmisel talvel -25 kraadise külmaga kakerdasin ka ühelt sünnipäevalt kodu poole kui mendi auto peatus kõrval ja küsis, et kas on veel pikalt minna ja kas üldse on kuhu minna ja küsis viisakalt, et kas viime sind koju või plate peale. Eelistasin ikkagi koju saamist ja isegi aitasid maja välisuksegi lahti teha. Pani täitsa üllatuma Eesti politsei mõistlikkus.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #170
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            ETV pealt väga hea huumor.

            Ja soovitan selle ka läbi lugeda. Ei ole endale silma jäänud siin veel, aga ei tea, kui uus asi on.

            Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like destruckt.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #171
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              ETV pealt väga hea huumor.

              Ja soovitan selle ka läbi lugeda. Ei ole endale silma jäänud siin veel, aga ei tea, kui uus asi on.

              http://imgur.com/gallery/4AZoixU
              Mida huumori all pead ? Korralik arutelu.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #172
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Keegi kes PLO50+ mängib võiks enda skype PMida, eelistaks HU aga võib ka 6 max mängija olla.
                Literally aint 2 inimest kellega käsi arutada ja nendegi põhi leib on NL. Arutaks käsi, sweatiks jms. PLO grupp oleks muidugi lagi.
                Last edited by qbj0hn; 09.10.13, 21:16.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #173
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  kellelgi tänaseks head UFC streami on?

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #174
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                    Mida huumori all pead ? Korralik arutelu.
                    Kadri Musta põhiliselt.

                    Kuskilt maalt hakkaski korralik arutelu, aga algus oli kino, kuna Viisitamme mälestus jäi ette ta demagoogiale.

                    Ise oleks teise koha punktid pigem andnud Piret Hallik-Sassile.


                    edit: Simson on nüüd

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #175
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      30 000 euri papist koleda transformeri eest.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • doublemint65
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 695

                        #176
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        korruptsioon lokkab tallinnas. iga tallinnlase taskust lihtsalt pandi tuuri 14,3 eurot penoformeri valmistamiseks. kurb.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #177
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Ja paar päeva tagasi pandi ligikaudu sama summa Lasnamäel ühepäevase liuvälja tegemiseks ehitusplatsile. Savisaar läheb ikka korralikult liiale see aasta nende asjadega...

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #178
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            30 000 euri papist koleda transformeri eest.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            LOL WTF is this shit?!?!? Tra no on ajuhiiglased seal pealinnas.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #179
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                              LOL WTF is this shit?!?!? Tra no on ajuhiiglased seal pealinnas.
                              bumblebee

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #180
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Meelis Pai ju asja taga. Keskerakonnas mängitakse lihtsalt suuremate nukkudega.

                                Comment

                                Working...