Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #151
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Vandalar ja sa oleksid selle ise selle mendi asemel sellele Dimale kumminuia aanusesse toppinud?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #152
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Vandalar ja sa oleksid selle ise selle mendi asemel sellele Dimale kumminuia aanusesse toppinud?
      Vaata, ma ei ole ment.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #153
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Vaata, ma ei ole ment.
        Narkomendi tunnused on täitsa olemas

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #154
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
          Narkomendi tunnused on täitsa olemas
          Sellisel juhul ma olen väga paha narkoment.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #155
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



            Eesti parim narkoment? Imo, "dumat nada, ne prõgat".

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #156
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Keegi teab peast, kust saab IBANi tõendit sebi netipangas? Ibani calc töötab samamoodi niisama, kui ka olles sisse logitud, aga oleks vaja kuidagi saada IBAN ära tõestada.

              Comment

              • doublemint65
                Grinder
                • Oct 2008
                • 695

                #157
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"


                see jutt seal artiklis on nii vastuoluline igas lõigus et ajab oksele.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #158
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Aga siis pead arvestama, et iga kord, kui mingigi rikkumisega mendi kätte satud, saad täie rauaga ja rohkemgi, eriti just väiksemas kohas. .
                  päti mentaliteet imo

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #159
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=49507689
                    see jutt seal artiklis on nii vastuoluline igas lõigus et ajab oksele.
                    See on Eesti ju. Pole veel näinud, et ükski politseinik julgeks asjast neutraalselt rääkida. Antipropagandat kõik kohad täis. Vananev ja konservatiivne ühiskond, ei muud. Legaliseerimisest on Eestis veel küll liiga vara rääkida.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #160
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      endalgi oli mentidega retarded juhus olnud. üks juua täis ja obv narkot tarbinud jorss tuli kallale baaris, pmst võttis leti pealt raha ära kui maksin ja kui ütlesin, et wtf anna tagasi, ründas mind. kohale tulid turvamehed kes ta maha murdmisega kõvasti vaeva nägid, oli üle keskimise suur ja väga agresiivne, karjus ja lubas kõik turvad järgmine päev läbi peksta ja metsa viia. lükati käed raudu ja kutsuti ment, et edasi vaadata mis saab. mendid lendasid pulti ja kohe ütles see härg ühele mendile "privet dima" ja ment vastas samaga, käskis käerauad maha võtta ja surusid kätt. 1 min seletasid midagi ja jorss istus rahulikult takso peale ja sõitis minema. küsisin mendilt, et mida ***** see oli, vastas, et ta käitus ju viisakalt ja pole põhjust teda kinni hoida. öeldi, et kui tahad süüdistust esitada vms, siis tule kunagi jaoskonda, pandi nimed kirja ja ment oli samuti kadnud lol. hiljem googeldasin jorsi nime ja obv tapmise eest kinni istunud + veel mitmeid karistusi.
                      Seniks, kuni selliste olkordade kohta avaldust ei tehta, ei muutu midagi ka paremaks. Baarist peaks ju tunnistajaid vajadusel küllaga leiduma, et asjale ametlik käik anda.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #161
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        tegelt jäi asi kaamera peale kaa ja kindel plaan oli minna ja avaldus teha, aga lükkasin koguaeg edasi, lisaks ei aidanud 4-5 ajal päeval ärkamine kaa kaasa, kuna avaldusi sai teha vist 4ni vms. oleks tõsisemalt viga saanud, oleks kindlasti läinud, aga sain vaid õrna muhu, mis paari päevaga kadunud oli ja nii see läks..

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #162
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Ma ei saa aru, mida see ment siis selle Dimaga valesti tegi? Kui helistasid politseisse ja kutsusid kohale patrulli siis patrulli ülesanne ongi leida asjale võimalikult rahumeelne lahendus ja takistada edasist kuritegevust. Seda ta ju tegi väga hästi ja probleem sai kiire lahenduse kuna Dima läks minema. Nimed kirjutati ülesse ja fikseeriti olukord kui keegi peaks avalduse tegema siis tegeleb sellega edasi uurija ja asjaosaliste andmed on olemas. Patrullmendi ülessanne ei olegi sellises olukorras olla vanem vend, kes kõigile kannaga pöördelt paneb. Ja samamoodi ei ole tema õigus kohapeal mingeid karistusi määrata. Selleks ta soovitaski vajadusel avaldus teha. See, et magad poole päevani perse püsti ja ei oska avaldust läbi interneti saata on küll juba oma mure.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #163
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            ei kutsunud mina seda menti, see kuidas ta seal räuskas ja turvamehed lubas metsa viia, viis selleni, et turvad ise kutsusid, obv kõik arvasime, et kaineri ots, üks turva isegi mainis, et noh siin pole muud kui platele sõit. pigem ärritas see, kuidas mendiga kätt surus ja kenasti takso võttis ja minema sõitis. ütlesin veel mendile, et ta oli obv narkot teinud ja ülejoonud, siis ment ütles "nu hilja juba, ta minema sõitis juba", kahtlen sügavalt et koju magama läks. avalduse koha pealt sul muidugi õigus, aga oleksin lihtsalt rahul olnud, kui kainerissegi oleks viidud.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #164
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              kallekusta, kus sa mendina töötad või olid kunagi varem?

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #165
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                kallekusta, kus sa mendina töötad või olid kunagi varem?
                                Mis kallekusta jutus valet on ? Sa Vandalar arvad sama, et julma karistusega midagi muudad selles olukorras ?

                                Comment

                                Working...