Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #46
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Vähe sitt matš oli see, pole vist kunagi midagi sellist 12 raundi vaadanud.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #47
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Kui kiiret matši näha tahate siis tuleb kergemaid vendi vaadata, arvata oli, et midagi sellist tuleb, aga gg Klitschko, free money.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #48
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        money in the bank, F U maximum bet

        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #49
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          Hiina turakas, 3 lehte (või ka türgi turakas)

          3 kaarti maha tagurpidi, 3 õigetpidi peale ja 3 kätte. Käest võib enne alustamist vahetada kaarte pealmistega. Käiakse kordamööda üks kuni neli sama väärtusega kaarti korraga, ei pea kõiki korraga käest ära käima. Nelja kaardi (näit. neli üheksat) korral läheb pakk maha ja käid ise uue esimese kaardi. Järgmine peab käima väärtuselt võrdse või suurema kaardi, kui on maas viimane kaart. kui ei ole käia, võtab paki kätte. Kui peale käiku on käes vähem kui kolm kaarti, võtad kohe maast niipalju kaarte, et kätte jääks kolm kaarti. Kui pakk on otsas, käid kõigepealt käest kaardid ära, siis enda eest pealmised kaardid (võib samuti käia korraga rohkem kui ühe kaardi, kui on mitu sama väärtusega kaarti, näit 2 emandat) ja lõpuks tagurpidi kaardid (ükshaaval).

          Erandid:
          A peale saab käia A või 2
          10 paneb kogu paki maha ja saad käia uue esimese kaardi.
          8 on läbipaistev, s.t. käid vastavalt eelmisele kaardile.

          Selles ei ole kindel, aga vist oli veel nii, et kas 6 või 7 peale peab käima väiksema kaardi.

          Ametlikke reegleid ei leidnud, need mitteametlikud võivad varieeruda.
          Kui mina esimest korda mängisin, nimetati seda mängu nimega kümme .

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #50
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Tüüpiline Klitschko matš, neid vaadates võib magama jääda, vanemal vennal on vähemalt natukenegi temperamenti, nooremal pole sedagi.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #51
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Kanal 12 öösaate «Vallatud tissid» juht Carmen vastas küsimusele, mis mõlgub paljude eestlaste mõtteis.

              Kas Carmenil on midagi püskis

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #52
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Tüüpiline Klitschko matš, neid vaadates võib magama jääda, vanemal vennal on vähemalt natukenegi temperamenti, nooremal pole sedagi.
                Mõtlen, et miks Klitchko vastu ei tule kunagi 2m+ tegelast? Kõik ikka temaga võrreldes 1.85-sed päkapikud, kus K pm kätega eemal hoiab. Valujev vist oli ka suht suur, aga jälle siga aeglane

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #53
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Tegelt on Klitschko oma pikkuse juures väga kiire.

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #54
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    te vist ei tea poksist midagi... kui te mingit märulit tahate näha siis vaadake MMA-d vms

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Solid taktika oli Klitschkol,vajutas oma kehakaalu teisele selga koguaeg ja väsitas ära,easy game.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #56
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Tegelikult oleks võinud kohtunik talt juba teises roundis selle eest punkti võtta ja oleks võibolla hoopis teistsugust matši näinud, lõpptulemus oleks ikka sama olnud arvatavasti, aga kallistamist oleks vähem näinud. Klitschko ju nägi, et saab sellega koguaeg puhalt ära ja jätkas seda jama, kohtunik oli sitt.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #57
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          te vist ei tea poksist midagi... kui te mingit märulit tahate näha siis vaadake MMA-d vms
                          Sinu teadmistepagas on tõesti lõpmatu. Kiidan.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Eluaegne kirjas ilmselt mõlemal?
                            http://www.ohtuleht.ee/548769

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #59
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              krt mis nende neiude peas toimub.
                              risk-reward ju täitsa paigast ära. Pm eluaegne jah vist tuleb, kui eesti ära ei päästa
                              Kas kergem poleks mõnele rikkurile armukeseks hakata...risk/reward hulga parem...

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #60
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Mul on isegi natukene kahju neist, kahju et nad nii rumalad on. Tagajärjed on ju nii rängad.

                                Comment

                                Working...