Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #16
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #17
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas viki Vaata postitust
      Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.
      Pole piisavalt väsind, pead trenni tegema. Tee õhtuti üks 7-8 km jooksu ja näed kuidas teleka või arvuti taga nokki vajud.

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #18
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Jep kerge trenn teeb juba päris hea une :)

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #19
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Endal lahendas ka trenn une probleemi =).

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Algselt postitas viki Vaata postitust
            Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.
            kuule eilset huvitajat, seal räägiti unetusest pikalt. praegu on üle-eesti tasuta uneuuringud ka unebussides
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.
              Just in case ..

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #22
                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                Head üürikorterit pakkuda Tallinnas?
                3-ks kuuks talveks pakkuda Parki kõrvale uude majja 6. korrus 52m2

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #23
                  Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                  Gyazo kasutajatele hea uudis. Nüüd .gif/.mp4 capture app ka juures. :) Up to 7 seconds siis. Capture + upload võtab max kuni 20 sekundit kuskil. Soooooooovitan. Väga lihtne kasutada.

                  Gyazo is the easiest way to record screenshots & videos you can share instantly. Save time with async visual communication that's effortless and engaging.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #24
                    Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    3-ks kuuks talveks pakkuda Parki kõrvale uude majja 6. korrus 52m2
                    Park kolib ära järgmine kuu :( aga otsin midagi pikaajalist, ei viitsi asju kolida.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.
                      Ära unerohtu kindlasti võta. Endalgi oli paar aastat tagasi probleem, mingi 3x ja igakord kuskil nädal kestis, täpselt samamoodi, et peale 4-5h läks uni ära ja tagasi ei tulnud. Tänu sellele, et 0 kohustust siis suuri probleeme ei tekitanud ja lihtsalt otsustasin mitte vägisi pressida und ja istusin arvutis/vahtisin telekat/mida iganes teha tahtsin kuni tuli tahtmine magada ja "grindisin" selle välja, samamoodi nagu probleem tuli samamoodi ka läks. Kui voodis passida ja muretseda ja ilgelt soovida, et jääks vaid nüüd magama siis see ei toimi never, vähemalt minu puhul. Mitte muretseda ja võtta seda nii nagu ta on oli kõige parem :)

                      Muidugi mitu nädalat vähe pikem aeg kui minu nädalased sutsakad...

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                        Kellelgi pööningul või kuuri all vana suuremat puust kiiktooli ei vedele?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #27
                          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                          Kellelgi pööningul või kuuri all vana suuremat puust kiiktooli ei vedele?
                          On aga see on viljandimaal :D

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #28
                            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                            Oleks väga tänulik, kui keegi saaks õhtuseks Klitschko-Povetkini matchiks mingit linki jagada, kus laivis saaks vaadata.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                              Miley Cyrus from this: http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA

                              to this:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              A ma hakkasin mõtlema, et äkki on see $$$ seisukohalt läbimõeldud promo sh*t? Või isegi kui ei ole siis kas need viimase aja trikid ei või finantsiliselt isegi kasuks tulla? Pidevalt meedias kajastatakse ta tegemist, enne oli siuke semi-tuntud, nüüd ikka enamus teavad kes ta on... There is no such thing like a bad publicity :)

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #30
                                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                                loogish et promo pärast. Viimane video sai ju mingi nädalaga 150 mil vaatamist.

                                Comment

                                Working...