Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.
Mitu nädalat juba ei maga öösel korralikult.Suvel oli tööd palju ja polnud mingeid probleeme.Nüüd pea iga öö kahe,kolme paiku üleval.Väga häiriv on ja tahaks hommikuni magada.Unerohtu ei julge ka tarbima hakata,äkki tekib sõltuvus.

Comment