Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #376
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Mul muusika teema ei loadi inimlikult, siis trollin siin.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mitu päeva juba replay peal. Video ka soliidselt nagla Skandinaavia feeliga.
    like

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #377
      Re: Septembri offtopic

      Paljud teist siis oma Iphone5-e Iphone5S vastu vahetada plaanivad ?

      Vaates seda krdi Iphone hullust, siis paistab et Iphone5 visatakse ruttu nurku, kuna 5S-il on nüüd ju sõrmejäljelugeja rakendus.
      http://ohtuleht.ee/547180#13

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #378
        Re: Septembri offtopic

        ei kavatse isegi Iphone ühte osta veel vähem 5S-i

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #379
          Re: Septembri offtopic

          See sõrmejälje rakendus on väga kaval plaan lihtsalt. Kui varem pidid sõrmejälje sisuliselt ainult kurjategijad andma, siis nüüd teevad juba paljud seda vabatahtlikult. Kui turvaline saab olla minu antud sõrmejälg, kui apple jagab oma infot NSA-ga? Kui see sõrmejälg on kuskile salvestatud, peab olema- muidu ei saaks seda ju kasutaja omaga võrrelda, siis saab seda ka varastada.
          Last edited by Vandalar; 24.09.13, 12:53.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #380
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            See sõrmejälje rakendus on väga kaval plaan lihtsalt. Kui varem pidid sõrmejälje sisuliselt ainult kurjategijad andma, siis nüüd teevad juba paljud seda vabatahtlikult. Kui turvaline saab olla minu antud sõrmejälg, kui apple jagab oma infot NSA-ga? Kui see sõrmejälg on kuskile salvestatud, peab olema- muidu ei saaks seda ju kasutaja omaga võrrelda, siis saab seda ka varastada.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #381
              Re: Septembri offtopic

              Eesti on sama kaval,ilma sõrmejäljeta passi ei saa :) (Kui keegi mäletab siis kas oli mingi värk et migratsiooni amet ei tohtinud jagada politseiga seda? aga nüüd on politsei- ja piirivalveamet migratsiooniameti asemel ehk kasutavad ikka?) Või nägin unes :D

              Comment

              • Trapface
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 197

                #382
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                See sõrmejälje rakendus on väga kaval plaan lihtsalt. Kui varem pidid sõrmejälje sisuliselt ainult kurjategijad andma, siis nüüd teevad juba paljud seda vabatahtlikult. Kui turvaline saab olla minu antud sõrmejälg, kui apple jagab oma infot NSA-ga? Kui see sõrmejälg on kuskile salvestatud, peab olema- muidu ei saaks seda ju kasutaja omaga võrrelda, siis saab seda ka varastada.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #383
                  Re: Septembri offtopic

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Eesti on sama kaval,ilma sõrmejäljeta passi ei saa :) (Kui keegi mäletab siis kas oli mingi värk et migratsiooni amet ei tohtinud jagada politseiga seda? aga nüüd on politsei- ja piirivalveamet migratsiooniameti asemel ehk kasutavad ikka?) Või nägin unes :D
                  Alates tänasest kannab kodakondsus- ja migratsiooniamet kõikides teenindusbüroodes üle Eesti reisidokumenti digitaalsed sõrmejäljekujutised ning seoses sellega ei saa 3. juulini taotleda reisidokumente kiirkorras.


                  Mhm endalgi võeti sõrmejälg kui passi tegin .
                  Kapo ja NSA-ga siiamaani pole probleeme olnud.
                  Last edited by EestiAA; 24.09.13, 13:44.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #384
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=24277731

                    Mhm endalgi võeti sõrmejälg kui passi tegin .
                    Kapo ja NSA-ga siiamaani pole probleeme olnud.
                    Huvitav millal GPS peale pannakse



                    "Kui inimeselt ei saa tervisliku seisundi tõttu sõrmejälgi hõivata, siis väljastatakse talle sõrmejäljekujutisteta reisidokument, mis kehtib viis aastat. "

                    See kehtib ainult siis kui kätt ei ole? :D

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #385
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Huvitav millal GPS peale pannakse



                      "Kui inimeselt ei saa tervisliku seisundi tõttu sõrmejälgi hõivata, siis väljastatakse talle sõrmejäljekujutisteta reisidokument, mis kehtib viis aastat. "

                      See kehtib ainult siis kui kätt ei ole? :D
                      Siis lükkad suure varba letti.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #386
                        Re: Septembri offtopic

                        Pohh, kui tõesti mingi uus maailmakord tuleb ja kõigil kiibid sees, siis me laulame ennast lihtsalt vabaks.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #387
                          Re: Septembri offtopic

                          Soovitan igaks juhuks happe sees oma sõrmejäljed ära sulatada, siis saab täisväärtuslikku elu elada.

                          Comment

                          • turusolkija
                            Jube Noob
                            • Nov 2012
                            • 100

                            #388
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Soovitan igaks juhuks happe sees oma sõrmejäljed ära sulatada, siis saab täisväärtuslikku elu elada.
                            Täpselt. Silikoon või hape näpuotstesse. Silma sarvkest oleks ma mõistlik tundmatuseni kahjustada. Jälle hape peaks aitama. Siis on lindprii elu ja maantee on valla.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #389
                              Re: Septembri offtopic

                              Täielik tont, see inimene peab vaimuhaige olema.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #390
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
                                Täpselt. Silikoon või hape näpuotstesse. Silma sarvkest oleks ma mõistlik tundmatuseni kahjustada. Jälle hape peaks aitama. Siis on lindprii elu ja maantee on valla.
                                Homme loed lehest et paarsada pokkeri mängijat valasid omale hapet silma :S

                                Comment

                                Working...