Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #226
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    Kas autoroolis unise peaga on mõtekas shokolaadi süüa, et und vältida? Keegi kirjutas, et enne magaminekut natuke oleks paras tarbida, kuna muudab hoopis uniseks? Mingi veresuhkru tõus/langus?!
    hoia hinge kinni siis hakkab süda kloppima kiiremini ja uni läheb ära :D

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #227
      Re: Septembri offtopic

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      hoia hinge kinni siis hakkab süda kloppima kiiremini ja uni läheb ära :D
      Aga enne, kui pilt eest minema hakkab, tee silmad jälle lahti, et teed näha.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #228
        Re: Septembri offtopic

        Kapteni blogi, 21.09.2204
        Õhtust olid järgi ainult riismed- tühjad cheetose pakendid, plekkpurgid, haisev tuhatoos. Hõõrunud silmad puhtaks ja teinud esimesed ringutused, hakkas mulle kohale jõudma tõsiasi, et minu meeskond on mind hüljanud. Eelkõige sain ma aru sellest seirejaama külmikule jäetud lühikesest sõnumist: "Käi p--se, mees- õlu on otsas, naisi pole ja sina tahad, et me veel kolm kuud sinuga siin maavärinaid uuriksime? Jätsime sulle piisavalt laskemoona, et endale vajadusel valutu lõpp teha ja ühe intergalaktilise majaka, juhuks, kui keegi peaks siit jumalast hüljatud kraatrist mööda lendama."
        "No nii, nüüd on tuksis", mõtlesin omaette. "Kuradi meeskond, raisk! Selle asemel, et mõni kuu veel vastu pidada, lähevad nemad peale viimase ölle otsasaamist jumal-teab-kuhu ja jätavad mind siia mädanema. Oi kuradi, kurat! Intergalaktiline majakas- WTF? Selle junniga ei saa isegi ühe valgusaasta kaugusele signaali saata. Peab natuke sellel planeedil ringi vaatama, äkki leidub mõne mahajäetud uurimisjaama juures mõni laev, millega minema tõmmata siit. P-se selle Kompaniiga- nemad võivad oma teemante ise otsida- mina lasen siit esimesel võimalusel jalga ja otsin võimaluse oma meeskond tribunali alla anda.
        Kuradi sitikad, raisk ikka küll! Jätta oma kapten niimoodi üksikule universumi äärealade planeedile vegeteerima?

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #229
          Re: Septembri offtopic

          Misasja?

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #230
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ei suutnud seda s*tta väga pikalt vaadata. kogu lugu, selle arendus, karakterid olid lihtsalt nii lollakalt lihtsad ja ettearvatavad. pmslt selline kättemaksukontori tase. hale film.
            no krt kui nii tervalt paned ära siis tee parem valmis....

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #231
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              no krt kui nii tervalt paned ära siis tee parem valmis....

              vabandust, kui sind mu post häiris. aga film oligi täpselt nii halb.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #232
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Aga 90-ndatel oli hoopis teistmoodi
                90-ndate esimeses pooles olid ajad, kuid kõrvuti mängisid poisikesed ja pensionärid. Ma ei mäleta, kas vanusepiirang tuli 95 või 96, aga vanusevahemikus 18-20 sai igatahes enamvähem edukalt edasi mängida. Samas 2004. aastal ei lastud mind Tartu olümpsi sisse, kuna dokumenti polnud kaasas. "Isu" oli samas ikka väga suur, arvestades seda, et see toimus paar päeva peale tõsist oppi ja tegelikult poleks ma tohtinud isegi Maarjamõisast lahkuda. Vahetult enne oppi olin endale just lubanud, et "Nüüd algab uus elu!"

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #233
                  Re: Septembri offtopic

                  http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

                  Aus inimene, tubli.

                  Comment

                  • redskruf
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 168

                    #234
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

                    Aus inimene.
                    FYP

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #235
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

                      Aus inimene, tubli.
                      "true story"

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #236
                        Re: Septembri offtopic

                        Selle loo peale annaks küll hääle.
                        Oleks võinud Robbie Williamsi soojendusbandiks panna
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        1 kommentaar ka meeldis:
                        Sinu Toru

                        Entiteet kollases meeldib mulle väga! 5+ eksperiment on teha LSD'd ja esitada tripi käigus nagu muuseas KE lööklaule. Silmagagi näha, et teil härra Neeme töötab ilusti, Rõõmuse kottbong tundub veidi vähem töötavat muidugi, 0.15 peal on ilusti näha kuidas härra üritab piipu puhtaks puhuda. Vali meid meie mant töötab! Tuult tiibadesse vahvate eksperimentidega Keskerakond ja jään ootama immutatud flaiereid, mis kinnitavad töötab - ja et siis TöÖtaKs ka kurat!
                        Last edited by jasssass; 10.09.13, 18:41.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #237
                          Re: Septembri offtopic

                          nagu kommentaator ütles: "pole sõnu" -- ehk siis std eesti, holland oli 1:100000 lihtsalt

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #238
                            Re: Septembri offtopic

                            Brasiilia neljanda liiga mängus sai näha üpris uskumatut jalgpallikohtumist, kui ühe klubi massöör kahel korral vastaste löögi väravale tõrjus ning seejärel minema lidus.

                            (Hullumaja: klubi massöör tõrjus kaks väravalööki ja pistis liduma) wow.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #239
                              Re: Septembri offtopic

                              m2ngime for fun supsti, fortune ja minugega .. plo10 donkamist. . beogard II join

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #240
                                Re: Septembri offtopic

                                nüüd juba plo25 ja leitsil 100ne stäkk ees, et kes tahab järgmise nädala söögiraha, siis palun, ta kõik kokku hittind siiani.

                                Comment

                                Working...