Re: Septembri offtopic
Tundlikkuse kohta sain mingi sellise info: tundlikkus näitab seda kui kergesti kõlar reageerib signaalile, mida suurem tundilkkus seda nõrgema signaaliga kõlar häält teeb, ja kui on madal tundlikkus siis on vaja tugevamat signaali.
Aga seda sageduslikku ei tea.
Tundlikkuse kohta sain mingi sellise info: tundlikkus näitab seda kui kergesti kõlar reageerib signaalile, mida suurem tundilkkus seda nõrgema signaaliga kõlar häält teeb, ja kui on madal tundlikkus siis on vaja tugevamat signaali.
Aga seda sageduslikku ei tea.
Comment