Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #346
    Re: Septembri offtopic

    Tundlikkuse kohta sain mingi sellise info: tundlikkus näitab seda kui kergesti kõlar reageerib signaalile, mida suurem tundilkkus seda nõrgema signaaliga kõlar häält teeb, ja kui on madal tundlikkus siis on vaja tugevamat signaali.

    Aga seda sageduslikku ei tea.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #347
      Re: Septembri offtopic

      Sageduslik tundlikus on helikarakteristiku vahemik mida antud valjuhääldid edastada suudavad. 19-21000 HZ Siis.
      Ehk 19hz tundlikus kõrvaklappidest kätte saada peaks ikka päris mõnus madal bass olema. Mida suurem on vahemik tundlikuses seda enam erinevaid muusikastiile, pille on nendega mõnus kuulata ja seda vähem tekib helipildis "auke" Seepärast kasutataksegi kvaliteetsetes kõlarikomplektides mitut erinevat valjuhääldit, et esitada kogu helikarakteristik võimalikult täpselt.

      Umbes nii peaks põhi point olema.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #348
        Re: Septembri offtopic

        Vaataks klipschi toodangu poole

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #349
          Re: Septembri offtopic

          keegi teab kust saaks tõmmata/osta pokkeri dokumentaali "Ultimate Beat"?

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #350
            Re: Septembri offtopic



            60minutes tegi ka sellest ultimate bet skandaalist suht hea loo mudu.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #351
              Re: Septembri offtopic



              Didn't see that coming
              // võeti maha. Mingi jorss andis bussipaviljonis intervjuud ja sai keset vestlust vastu tatti :D
              Last edited by VisaHing; 21.09.13, 13:37.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #352
                Re: Septembri offtopic

                JAYS-i toodangut saab eestist väga hästi osta. Endal on Jays-i Three-d midagi halba öelda ei oska, kui vaid see et tundub kergelt et 1 pool mängib valjemalt kui teine, aga muidu bass... saab ka võimsamaid, aga muidu helikvaliteet täitsa ok.
                endal kõrvas vahest tunduvad veits ebamugavad kuid see on rohkem asendis kinni... see lintkaabel tahab vaid 1 asendit saada muidu hakkab vastu kõrva mingi osa hõõruma ja üle tunni kuulata siis kõrvalesta küljes mingi osa hakkab valutama. Aga see vb kõrva ehituses kinni... igatahes selle raha eest on seal heli küll

                EDIT: see onoffi pilt on veits petlik, tegelt sirge pistikuga otsa on eestis suht raske leida, eestis reeglina müüakse neid 90 kraadise pistikuga klappe,
                Last edited by Junken; 21.09.13, 14:08.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #353
                  Re: Septembri offtopic

                  endal ka jays ja mingi üle aasta vist olnud ja pidanud ilusti vastu ja ma kasuttan väga väga palju neid

                  yep nats üle aasta

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post468966

                  ja ostsin ka sellepärast et lugesin et hea kvaliteet ja lintjuhe, heli kvaliteet on norm aga arvata on et kuna nad nii odavad siis vast parim pole aga ise rahul

                  ordis need 20 euri ja need one,two,three jne peaks olema lihtsalt lisavidinaid juures

                  ehk kui mingit addoneid juurde ei taha siis jays-one on täpselt samad klapid mis jays-three

                  nii on meeles mul, päris kindel pole

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #354
                    Re: Septembri offtopic

                    ma ei ütleks küll et Threel mingid lisavidinad küljes on :D
                    1 ja 3 vahe:
                    1
                    Type 8.6 mm Dynamic Speaker
                    Sensitivity 95dB @ 1kHz
                    Impedance 16 Ohm @ 1kHz
                    Frequency Response 20 Hz – 18 000 Hz
                    Earphones
                    Finish Standard black
                    Isolation JAYS Sound Isolating Sleeves
                    Size (L)18.3 x (W)11.8 x (H)13.8 mm
                    Weight 14 grams (0.49 oz)
                    Cord
                    Type TPE coated flat tangle free cable
                    Size Width 5mm / Thickness 1.2mm
                    Length 115 cm (45 in)
                    Plug L-shaped Silver-Plated 3.5 mm Stereo Plug

                    3:
                    Type 8.6 mm TCD Speaker
                    Sensitivity 97dB @ 1kHz
                    Impedance 16 Ohm @ 1kHz
                    Frequency Response 20 Hz – 22 000 Hz
                    Earphones
                    Finish Rubber Coated Black
                    Isolation JAYS Sound Isolating Sleeves
                    Size (L)18.3 x (W)11.8 x (H)13.8 mm
                    Weight 14 grams (0.49 oz)
                    Cord
                    Type TPE coated flat tangle free cable
                    Size Width 5mm / Thickness 1.2mm
                    Length 115 cm (45 in)
                    Plug L-shaped Silver-Plated 3.5 mm Stereo Plug

                    ehk 2db helivaljudust rohkem ja 4k kõrgsagedusi rohkem
                    ja no muidugi 3l on mingid 2 jagurit ka kaasas
                    Last edited by Junken; 21.09.13, 15:02.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #355
                      Re: Septembri offtopic

                      Wireless ANC headphones, WiFi- and Bluetooth speakers designed to deliver high quality sound, premium look and to ensure an effortless listening experience.


                      jah siiski mingid erinevused on, minu viga

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #356
                        Re: Septembri offtopic



                        NU FCK.

                        Täiesti lambist litt kirja, ja veel vastavale isikule.
                        Ma ei saa aru sellisest mindsetist.
                        Täiesti tühja koha pealt.

                        Aju hälve.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #357
                          Re: Septembri offtopic

                          NU FCK.

                          Täiesti lambist litt kirja, ja veel vastavale isikule.
                          Ma ei saa aru sellisest mindsetist.
                          Täiesti tühja koha pealt.

                          Aju hälve.
                          kas lavastus see polnud. Oleks reaalne löök olnud oleks mees hambaid ja verd köhinud

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #358
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            kas lavastus see polnud. Oleks reaalne löök olnud oleks mees hambaid ja verd köhinud
                            You know you have watched too many movies when..

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #359
                              Re: Septembri offtopic

                              pigem oli kusine löök

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #360
                                Re: Septembri offtopic

                                Kossu EM finaali streami oskab keegi pakkuda.

                                Comment

                                Working...