Septembri offtopic
Collapse
X
-
Re: Septembri offtopic
kunagi mõtlesin, et GTA IV'st saab esimene mäng mille legaaslelt ostan, reaalsuses pole siiani mängule käsi külge pannud.. kui GTA V saab lägi Origini või Steami osta, siis vast ostan V osa ära, siiani siis IV osa ainuke GTA mida mänginud pole.
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Algselt postitas Ints Vaata postitustKas tartus selliseid kortereid ka leidub mida nt nädalaks üürida saab. Hosteleid jne leidsin ise ka googeldades.
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Tal ilmselgelt nuts siis, foldi ära parem.Algselt postitas peete82 Vaata postitustmis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
Comment
-
Re: Septembri offtopic
vale juuksetüübi šampoonAlgselt postitas peete82 Vaata postitustmis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Nädalaks, kahele inimesele. 7 x 60 euri, or 7 x 90 euri. Natuke kallis ei ole?Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Huvitub sinust (liblikad kõhus ei oska käituda) või täid.Algselt postitas peete82 Vaata postitustmis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Kepp on soolas.Algselt postitas peete82 Vaata postitustmis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Lahe perekond-reisisid ringi ja tapsid inimesi lõbuks. Naine ja mees mitte klassikalised retsid vaid kõrghar- spetsialistid.
Tapsid kõike lapsi, politseinikke sõjaväelasi...Tapmine nagu elustiil ja hobi üheskoos...
Huvitav kui normaalsed inimesed lähevad reisima siis pereema läheb puhkuse ajal tapma...
Rostovi oblast ikak tuntud sarimõrtsukate kasvulavana http://et.wikipedia.org/wiki/Andrei_T%C5%A1ikatiloLast edited by privador; 18.09.13, 13:30.
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Pärnu mnt viadukti all on mingi parkla, dunno, kuidas selle valvega on, aga miski putka seal peaks ikka püsti olema, muidu aiaga piiritletud. Mine uuri, äkki saad kaubale.Algselt postitas atsetoon Vaata postitustOleks vaja 2-ks kuuks auto kuhugile parkida. super oleks kui oleks katuse all ja valvega. Ideid?
Comment
Comment