Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #301
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma pole vist kunagi ühtegi GTA'd mänginud ja väga ei huvita ka, aga selle live streami vaatamine oli kuidagi põnev lol
    Miks?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #302
      Re: Septembri offtopic

      kunagi mõtlesin, et GTA IV'st saab esimene mäng mille legaaslelt ostan, reaalsuses pole siiani mängule käsi külge pannud.. kui GTA V saab lägi Origini või Steami osta, siis vast ostan V osa ära, siiani siis IV osa ainuke GTA mida mänginud pole.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #303
        Re: Septembri offtopic

        200h-ne maraton..
        Viimased tunnid juba suurest huvist jälginud.. masterpiece it is

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #304
          Re: Septembri offtopic

          Kas tartus selliseid kortereid ka leidub mida nt nädalaks üürida saab. Hosteleid jne leidsin ise ka googeldades.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #305
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas Ints Vaata postitust
            Kas tartus selliseid kortereid ka leidub mida nt nädalaks üürida saab. Hosteleid jne leidsin ise ka googeldades.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #306
              Re: Septembri offtopic

              mis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #307
                Re: Septembri offtopic

                seda, et järgmiseks kohtinguks võiksid talle kammi viia

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #308
                  Re: Septembri offtopic

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  mis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
                  Tal ilmselgelt nuts siis, foldi ära parem.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #309
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    mis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
                    vale juuksetüübi šampoon

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #310
                      Re: Septembri offtopic

                      Nädalaks, kahele inimesele. 7 x 60 euri, or 7 x 90 euri. Natuke kallis ei ole?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #311
                        Re: Septembri offtopic

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        mis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
                        Huvitub sinust (liblikad kõhus ei oska käituda) või täid.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #312
                          Re: Septembri offtopic

                          Oleks vaja 2-ks kuuks auto kuhugile parkida. super oleks kui oleks katuse all ja valvega. Ideid?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #313
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            mis readi võiks sellest saada, kui vesteldes naisega ta pidevalt silub oma juukseid?
                            Kepp on soolas.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #314
                              Re: Septembri offtopic



                              Lahe perekond-reisisid ringi ja tapsid inimesi lõbuks. Naine ja mees mitte klassikalised retsid vaid kõrghar- spetsialistid.
                              Tapsid kõike lapsi, politseinikke sõjaväelasi...Tapmine nagu elustiil ja hobi üheskoos...

                              Huvitav kui normaalsed inimesed lähevad reisima siis pereema läheb puhkuse ajal tapma...

                              Rostovi oblast ikak tuntud sarimõrtsukate kasvulavana http://et.wikipedia.org/wiki/Andrei_T%C5%A1ikatilo
                              Last edited by privador; 18.09.13, 13:30.

                              Comment

                              • hakkameimema
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 349

                                #315
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                                Oleks vaja 2-ks kuuks auto kuhugile parkida. super oleks kui oleks katuse all ja valvega. Ideid?
                                Pärnu mnt viadukti all on mingi parkla, dunno, kuidas selle valvega on, aga miski putka seal peaks ikka püsti olema, muidu aiaga piiritletud. Mine uuri, äkki saad kaubale.

                                Comment

                                Working...