Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #256
    Re: Septembri offtopic

    Kellel siin twitter on või siis viitsib lihtsalt korra sinna minna- kas teil twitter töötab?

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #257
      Re: Septembri offtopic

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Kellel siin twitter on või siis viitsib lihtsalt korra sinna minna- kas teil twitter töötab?
      Miks ei peaks töötama. Mul funkab

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #258
        Re: Septembri offtopic

        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
        Miks ei peaks töötama. Mul funkab
        Ok, tänud. Mul ütleb, et connection reset ja ei ühenda twitteriga ära...

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #259
          Re: Septembri offtopic

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Ok, tänud. Mul ütleb, et connection reset ja ei ühenda twitteriga ära...
          FBI paneb lutikat ilmselt.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #260
            Re: Septembri offtopic

            Arvata on. Chromega sain ligi, Firefoxiga mitte. Clearisin Firefoxi web cache ära ja ikka ei saa ligi.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #261
              Re: Septembri offtopic

              Ma ei saa ka Rebasega ligi. Chromet pole ..Operaga pääsen löögile.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #262
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Ma ei saa ka Rebasega ligi. Chromet pole ..Operaga pääsen löögile.
                Ok, siis mingi laiem teema, mis ilmselt minu arvutis ei pesitse. Magic, nüüd sain firefoxiga ka ligi.
                Last edited by Vandalar; 12.09.13, 21:20.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #263
                  Re: Septembri offtopic

                  Comment

                  • SuusaKunn
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 142

                    #264
                    Re: Septembri offtopic

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #265
                      Re: Septembri offtopic

                      ROFL. Nii peabki.

                      Comment

                      • elrosmeero
                        FPP Pro
                        • Jan 2011
                        • 239

                        #266
                        Re: Septembri offtopic

                        Humoorikas, aga samas masendav.

                        Comment

                        • Ermii
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 402

                          #267
                          Re: Septembri offtopic

                          Kurb jah missugused need poliitikud meil on. Naljakas oli vaadata kui ühes Rooside sõja saates oli küsimus, et nimeta amet kus on kõige targemad inimesed(või oli intelligentsemad täpselt ei mäleta) ja kui üks mängija pakkus poliitik, siis publikum ja saatejuht hakkasid ikka korralikult naerma. Kahjuks ta nii ongi et neid võetaks kui tolasid või kloune, no ja eks ole põhjust ka :(

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #268
                            Re: Septembri offtopic

                            Esiteks, te ülehindate keskmise valija mõistust ja teiseks, mind ei kõiguta ei savisaare plakatid ega kutseri plakatid ega krossi tembud karvavõrdki, tean täpselt millist erakonda valin ja kogu muu mudru on minu jaoks lihstalt raha ja paberi põletamine, aga entertainment value poolest on krossi/savisaare kampaaniasõda vägagi meeltlahutav vaheldus:)

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #269
                              Re: Septembri offtopic

                              eks Krossi käitumist näitab ka tema võrdlemisi kirju minevik http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=66198368

                              Ise arvan ,et ta teeb kogu erakonnale karuteene nende lapsikustega. Noorte seas vb saab mõned hääled juurde aga vanemate valijate seas kaotab kogu erakond kindlasti hääli.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #270
                                Re: Septembri offtopic

                                Rofl @ Kolk, ta tegelt ka kandideerib kuskil või lihtsalt lööb raha laiaks?

                                Comment

                                Working...