Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #211
    Re: Septembri offtopic

    Emaplaadi vahetamisega/kõvaketta tõstmisega teise arvutisse?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #212
      Re: Septembri offtopic

      Vanasti olid kui mitte igal, siis paljudel BIOS-itel mingid universaalparoolid, millega sai nii ehk teisiti lahti, kuid kuidas tänapäeval on seda ei tea. Ära loodagi, et BIOS parool sind eesmärgikindla "häkkeri" eest kaitseb. Väike lisatakistus lihtsalt.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #213
        Re: Septembri offtopic

        Lauakaga on lihtne(kaan lahti, 1 chip välja clr_cmos), läppariga teed backdoor passwordi, vähe rohkem jebimist ja teist masinat kõrvale(5-6 minutit).

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #214
          Re: Septembri offtopic

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          tyty

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #215
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Täna Tv3 pealt "deemonid". Tasub vaatamist!
            Oli seal filmis ka terake tõtt arvestades. et lood peaksid põhinema reaalselt aset leidnud sündmustel ja reaalsete inimeste kogemustel?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #216
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Oli seal filmis ka terake tõtt arvestades. et lood peaksid põhinema reaalselt aset leidnud sündmustel ja reaalsete inimeste kogemustel?
              Terve film oli pmst ettarvatav aga siiski Eesti kohta well done. Imo filmis polnud miskit, kus võiks kahtlema jääda, et kas see ka päriselt juhtunud on.

              Täitsa standard värk. Kõik 3 peateglast satuvad läbi juhuse kasiinotama, alguses hitivad kõik tiba ( või kes tiba rohkem ) ja mingi point ollakse bustos, võlgades, masenduses jne.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #217
                Re: Septembri offtopic

                Tundus täiesti sült film kuni selle hetkeni, kus ratastoolis tüüp pani tolle gämbleri paika blackjacki laua taga.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #218
                  Re: Septembri offtopic

                  See tseen oli solid je. I lol'd

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #219
                    Re: Septembri offtopic

                    ei suutnud seda s*tta väga pikalt vaadata. kogu lugu, selle arendus, karakterid olid lihtsalt nii lollakalt lihtsad ja ettearvatavad. pmslt selline kättemaksukontori tase. hale film.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #220
                      Re: Septembri offtopic

                      Oli seal filmis ka terake tõtt arvestades. et lood peaksid põhinema reaalselt aset leidnud sündmustel ja reaalsete inimeste kogemustel?
                      Krt ootused olid suuremad, aga kui Tambet Tuisk mängib osas, siis ei saa kunagi sitt film olla. Tüüp lihtsalt mängib kaake, psühhopaate jms tegelasi ülihästi. Aga teema arendus tundus väga odav. Aga vb mitte inimesele, kes kasiinondusest midagi ei tea

                      Samas kas oli tõetruu-ilmselt jah. Aga ausalt ilmselt selliseid iniimesi jääb järjest vähemaks ja kasiinos käiakse just for fun. Arvan, et tänapäeval isegi on ohtlikumad pokker, sportbettingud, sest süüdistad ebaõnnes halba jooksu ja laod raha edasi sisse
                      Isegi kõige vaimuvaesemad saavad aru, et slotti on mõttetu raha toppida kui progre on taga. Aga 90-ndatel oli hoopis teistmoodi
                      Last edited by privador; 09.09.13, 16:16.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #221
                        Re: Septembri offtopic

                        Mulle hakkas see ratastoolis vanahärraga stseen natuke vastu, sest see esindas seda kasiino kunni seisukohta, et meelelahutusena on ok. Mulle see seisukoht lihtsalt ei meeldi! Jäi nagu mulje, et kõik, kes on kasiinosse sattunud ja hätta jäänud selle mängimisega on koheselt mingid äpud, kel tuleks pea persest välja tõmmata ja endile näkku vaadata ja kõik teised, kes VEEL libastunud ei ole või siis on lihtsalt nii rikkad, et suudavad "meelelahutust" nautida, ilma märgatavate majanduslike tagasilöökideta eraelus, et need on siis mingid teistest üle ja "korralikud inimesed", kes suudavad nö. piiridest kinni pidada, olla "maitsekad" ja et kogu bisness olekski nagu rajatud nende samade mõõdutundega inimeste jaoks, mitte vastupidi. Et nii, kui keegi libastub ja allakäigutrepile satub, siis tõmmatakse "meelelahutuse" kaitsev eesriie ette ja üteldakse, et sitt vend oled, kao minema ja ära riku meie äri ära või mainet vms. Muidu muidugi hästi üteldud, paljudele kulub see ära, kuid just see üleolev ja IMO silmakirjalik meelelahutuse aktsent või maitse, mida üritatakse kasiinondusele külge määrida, kui mingit katet, on labane ja madal.
                        Last edited by Vandalar; 09.09.13, 16:25.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #222
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Mulle hakkas see ratastoolis vanahärraga stseen natuke vastu, sest see esindas seda kasiino kunni seisukohta, et meelelahutusena on ok. Mulle see seisukoht lihtsalt ei meeldi! Jäi nagu mulje, et kõik, kes on kasiinosse sattunud ja hätta jäänud selle mängimisega on koheselt mingid äpud, kel tuleks pea persest välja tõmmata ja endile näkku vaadata ja kõik teised, kes VEEL libastunud ei ole või siis on lihtsalt nii rikkad, et suudavad "meelelahutust" nautida, ilma märgatavate majanduslike tagasilöökideta eraelus, et need on siis mingid teistest üle ja "korralikud inimesed", kes suudavad nö. piiridest kinni pidada, olla "maitsekad" ja et kogu bisness olekski nagu rajatud nende samade mõõdutundega inimeste jaoks, mitte vastupidi. Et nii, kui keegi libastub ja allakäigutrepile satub, siis tõmmatakse "meelelahutuse" kaitsev eesriie ette ja üteldakse, et sitt vend oled, kao minema ja ära riku meie äri ära või mainet vms. Muidu muidugi hästi üteldud, paljudele kulub see ära, kuid just see üleolev ja IMO silmakirjalik meelelahutuse aktsent või maitse, mida üritatakse kasiinondusele külge määrida, kui mingit katet, on labane ja madal.
                          mis sinu arvates siis kasiino on?

                          Kõige labasem ja madalam asi on enda käitumise ja tehtud valikute tagajärgede põhjuslikkuse omistamine millelegi välisele.

                          "gamblisin raha maha - kasiino on süüdi"
                          "olen töötu - riik on süüdi"
                          "kasvatasin kodus kanepit ja sain krim. karistuse - süsteem on süüdi"

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #223
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Krt ootused olid suuremad, aga kui Tambet Tuisk mängib osas, siis ei saa kunagi sitt film olla. Tüüp lihtsalt mängib kaake, psühhopaate jms tegelasi ülihästi. Aga teema arendus tundus väga odav. Aga vb mitte inimesele, kes kasiinondusest midagi ei tea

                            Samas kas oli tõetruu-ilmselt jah. Aga ausalt ilmselt selliseid iniimesi jääb järjest vähemaks ja kasiinos käiakse just for fun. Arvan, et tänapäeval isegi on ohtlikumad pokker, sportbettingud, sest süüdistad ebaõnnes halba jooksu ja laod raha edasi sisse
                            Isegi kõige vaimuvaesemad saavad aru, et slotti on mõttetu raha toppida kui progre on taga. Aga 90-ndatel oli hoopis teistmoodi
                            Krt ei tea midagi... Mulle on jäänud mulje, et lauamänge mängitakse rohkem for fun vb tõesti, aga kes tõsiselt slotti grindivad need ikka raha peal väljas. Ja Park on Park, seal tõesti suht solid % klientidest saavad aru meelelahutuselemendist, aga mõtle kõikidele teistele kasiinodele, kus pmst lauamänge ei eksisteerigi ja kõik nad peavad kasumit teenima. Ei kujuta väga ette, et keegi for fun kuskil slotiurkas käib eriti.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #224
                              Re: Septembri offtopic

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              mis sinu arvates siis kasiino on?

                              Kõige labasem ja madalam asi on enda käitumise ja tehtud valikute tagajärgede põhjuslikkuse omistamine millelegi välisele.

                              "gamblisin raha maha - kasiino on süüdi"
                              "olen töötu - riik on süüdi"
                              "kasvatasin kodus kanepit ja sain krim. karistuse - süsteem on süüdi"
                              Tahad ütelda, et süsteem on alati puhas poiss või? Kasva suureks ükskord ja tule oma educated fool kookonist välja.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #225
                                Re: Septembri offtopic

                                Lol @ teine lause.
                                Last edited by EestiAA; 09.09.13, 18:53.

                                Comment

                                Working...