Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #196
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult ju sellise operatsiooniläbiviimine pole ju üldse keerukas. Vaja vaid siseinmest hotellist ja häkkerit.
    Ept alalt hotelliminek võtab ka aega ja saab alatioperatsiooni katkestada. Kui häkker võtnud hotellitoa kuskile kõrvale, siis hea mitu tundi arvutga tegutseda

    Kui arvutisse saab passaga siis häkkimine ja endise olukorra taastamine võib päris keerukas olla v mis,et omanik midagi ei märkaks?
    Ei saa täpselt aru, mida sa silmas pead, aga windowsil on parooli mahavõtmine sekundite küsimus.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #197
      Re: Septembri offtopic

      Algul ma mõtlesn,et kui asi p-sse läks, miks siis arvutit üldse tagasi tuua. Aga kui arvuti on tagasi, siis politsei ei alusta ka uurimist. Jätab hullu mulje, kui teed kohalikule politseile avalduse, et keegi on arvutit näppinud

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #198
        Re: Septembri offtopic

        Kus tartus täielikku tervisekontrolli saab teha? Haigekassat pole..

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #199
          Re: Septembri offtopic

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Kus tartus täielikku tervisekontrolli saab teha? Haigekassat pole..


          Nemad teevad

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #200
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Ei saa täpselt aru, mida sa silmas pead, aga windowsil on parooli mahavõtmine sekundite küsimus.
            Ära aja lolli juttu.

            Pigem saab paari clickiga teha uncrackable arvuti endale easylt.

            After 12 months of failed attempts to crack the encryption that protects information held on 5 hard drives that belong to a Brazilian banker suspected of




            TrueCrypt is free open-source disk encryption software for Windows, Mac OS X and Linux. In case an attacker forces you to reveal the password, TrueCrypt provides plausible deniability. In contrast to file encryption, data encryption performed by TrueCrypt is real-time (on-the-fly), automatic, transparent, needs very little memory, and does not involve temporary unencrypted files.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #201
              Re: Septembri offtopic

              Kõik kasutajad obviously krüptivad oma kettaid eks?

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #202
                Re: Septembri offtopic

                Kas autoroolis unise peaga on mõtekas shokolaadi süüa, et und vältida? Keegi kirjutas, et enne magaminekut natuke oleks paras tarbida, kuna muudab hoopis uniseks? Mingi veresuhkru tõus/langus?!

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #203
                  Re: Septembri offtopic

                  Ära aja lolli juttu.

                  Pigem saab paari clickiga teha uncrackable arvuti endale easylt.
                  Enamus inimesi piirdub siiski windowsi parooli alla panemisega ja sellest mööda minek on käkitegu isegi algajale.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #204
                    Re: Septembri offtopic

                    Keegi teab mõnda lihtsat 1 EAP ainet, eelistatult TTÜ-s ? Vaja vabaainete moodul täis saada.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #205
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Keegi teab mõnda lihtsat 1 EAP ainet, eelistatult TTÜ-s ? Vaja vabaainete moodul täis saada.
                      Enesejuhtimine .

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #206
                        Re: Septembri offtopic

                        Täna Tv3 pealt "deemonid". Tasub vaatamist!

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #207
                          Re: Septembri offtopic

                          Armas rahvas. Ma pean vabaaine mooduli TTY-s täis saama. Keegi soovitaks head huvitavad, LIHTSAT ainet?
                          mingi 6EAP ulatuses umbes

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #208
                            Re: Septembri offtopic

                            Sõltub ju inimesest, mis valdkonnad teda huvitavad. Ma ei tea, ma võtaks näiteks mõne keele. Ise võtan soome keele see semester.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #209
                              Re: Septembri offtopic

                              Aine võiks olla huvitav. Kohal käimine pole probleem ja seminarides osalemine. Aga mingid kodused tööd jms stuff-i pigem ei tahaks. Tean et kunagi oli "suhtlemispsühholoogia" parim aine. Kohalkäimise eest sai aine kirja ja harjutustunnid olid sellsied, et kahju oli tunnist ära minna, sest arutelud olid kuldsed

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #210
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Enamus inimesi piirdub siiski windowsi parooli alla panemisega ja sellest mööda minek on käkitegu isegi algajale.
                                mul küsimus, kui mul on BIOS ja Windowsi user mõlemad parooli all, mismoodi saab veel userile ligi?

                                Comment

                                Working...