Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #181
    Re: Septembri offtopic

    Wikipedia järgi vägivalla definitsioon: Vägivald on teadlik kannatuste esilekutsumine. See on jõu kasutamine kas füüsilise või vaimse vigastuse tekitamise eesmärgil ja vastu vägivalla ohvri tahtmist.

    Selle definitsiooni järgi küll Eesti riik ei saa kuidagi vägivalla organisatsioon olla. Mida sa jaurad üldse Vandalar, keegi teeb tüngakõnesid sulle?

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #182
      Re: Septembri offtopic

      Paet: Tai otsustas loobuda Eesti kodanike viisanõudest

      Seda on ennegi suht kindlas vormis räägitud minu arust, aga vast tuleb ära seekord.

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #183
        Re: Septembri offtopic

        Välisminister Urmas Paet kohtub täna Tallinnas Eestis ametlikul visiidil viibiva Tai välisministri Surapong Tovichakchaikul'iga. Tai valitsus on otsustanud loobuda viisanõudest Eesti kodanike suhtes. Otsus jõustub lähiajal. Seejärel saavad Eesti kodanikud reisida Taisse turismi eesmärgil viisavabalt ja viibida seal viisavabalt järjest kuni kolmkümmend päeva.

        no tuleks selle aasta numbri sees ära see


        Ega kellelgi Estonian airi vouchereid müüa pole või mingit allahindluskoodi. Või siis Copenhageni pileteid
        Last edited by estdonk; 07.09.13, 16:12.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #184
          Re: Septembri offtopic

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Wikipedia järgi vägivalla definitsioon: Vägivald on teadlik kannatuste esilekutsumine. See on jõu kasutamine kas füüsilise või vaimse vigastuse tekitamise eesmärgil ja vastu vägivalla ohvri tahtmist.

          Selle definitsiooni järgi küll Eesti riik ei saa kuidagi vägivalla organisatsioon olla. Mida sa jaurad üldse Vandalar, keegi teeb tüngakõnesid sulle?
          :D Kriminaalhooldaja üritab mõnda väidet kaitsta mõttega, et: "riik ongi vägivalla organisatsioon". Vbl Nõukogude Liidu ajal oli, aga praegu IMO väga nagu ei tohiks olla.
          Last edited by Vandalar; 07.09.13, 16:13.

          Comment

          • turusolkija
            Jube Noob
            • Nov 2012
            • 100

            #185
            Re: Septembri offtopic

            Riik on ainuke, kellel on nö vägivalla monopol. Keegi teine ei tohi, peale demokraatikult paika pandud institutsioonide.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #186
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
              Riik on ainuke, kellel on nö vägivalla monopol. Keegi teine ei tohi, peale demokraatikult paika pandud institutsioonide.
              See seletus on vähe mõistlikum juba. Kui aga üteldakse, et riik on vägivalla organisatsioon ilma täiendava selgituseta, siis võib jääda mulje nagu see vägivald olekski see põhiline otsustus-faktor, mitte aga demokraatlikud printsiibid, õigus jne.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #187
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Kuulge, kas riik on vägivalla organisatsioon? Eesti näiteks? Kuidas sellisesse väitesse suhtuda? Nagu, mis põhjusel on riik vägivalla organisatsioon ja kus siin demokraatia ja vabadus sellisel juhul mängu tuleb jne.

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #188
                  Re: Septembri offtopic

                  kohtunik oli teisel pool, kus tema nägi piiroja kätt persie õlal. ühed mustad mõlemad.

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #189
                    Re: Septembri offtopic

                    Praegu ka see veel töötab ?

                    Või mida arvab rahvas sellest http://pokerprolabs.com/sb/ ?

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #190
                      Re: Septembri offtopic

                      kes sellise asja peale tuleb, et isepuhastavale potile narkotsi/sitta panna.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #191
                        Re: Septembri offtopic

                        Vb siia foorumisse on see link jõudnud, kui ei, siis võtke aeg maha ja lugege see tähelepanelikult läbi!

                        Ebareaalne! Lugu ise väga pikk, aga sellised asjad juhtuvad ainult filmis.

                        Jeans Kyllonen, soome nosebleed pokkerimängija.
                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...24&postcount=1


                        Väga väga sick!

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #192
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Vb siia foorumisse on see link jõudnud, kui ei, siis võtke aeg maha ja lugege see tähelepanelikult läbi!

                          Ebareaalne! Lugu ise väga pikk, aga sellised asjad juhtuvad ainult filmis.

                          Jeans Kyllonen, soome nosebleed pokkerimängija.
                          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...24&postcount=1


                          Väga väga sick!
                          solid pikk lugemine,kuigi point milleks läpakas tuuri pandi ikka arusaamatu,kas siis ilmselt taheti mingit nuhkvara installida sinna vms,aga ei jõutud...aga suht creepy imo,olla veel samaaegselt toas kui mingi urood prolly voodi all on....

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #193
                            Re: Septembri offtopic

                            Suure tõenäosusega taheti trooja viirus/nuhkvara installida ning hiljem enda jälgi kustutada.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #194
                              Re: Septembri offtopic

                              Tegelikult ju sellise operatsiooniläbiviimine pole ju üldse keerukas. Vaja vaid siseinmest hotellist ja häkkerit.
                              Ept alalt hotelliminek võtab ka aega ja saab alatioperatsiooni katkestada. Kui häkker võtnud hotellitoa kuskile kõrvale, siis hea mitu tundi arvutga tegutseda

                              Kui arvutisse saab passaga siis häkkimine ja endise olukorra taastamine võib päris keerukas olla v mis,et omanik midagi ei märkaks?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #195
                                Re: Septembri offtopic

                                Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


                                mõned leiud Euroopast. scary

                                Comment

                                Working...